+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Live Share у Visual Studio 2019

Live Share у Visual Studio 2019

Visual Studio Live Share включена в Visual Studio 2019! Протягом року з моменту випуску публічного прев'ю Live Share Microsoft працювала над покращенням способів спільної роботи в команді. Цей реліз — кульмінація цієї роботи.

Якщо ви не чули про Live Share, то це інструмент, який дозволяє в режимі реального часу вести розробку спільно з вашими колегами. Ви можете поділитися своїм кодом, спільно його редагувати та налагоджувати, і все це без необхідності клонувати репозиторії або настроювати середовища.

Додано такі функції, як режим «тільки читання», підтримка додаткових мов, наприклад C++ і Python, а також надана можливість користувачам зі статусом «гість» розпочинати сеанси налагодження.

Live Share можна використовувати під час парного програмування, проведення код-ревью, читання лекцій та проведення презентацій студентам та колегам, або навіть при мобільній розробці під час хакатонів. Live Share дає безліч можливостей спільної розробки — будь то разом, перебуваючи в одному офісі, віддалено з дому або з різних кінців Землі.

Live Share – це спільна робота над усім контекстом проекту. Це не тільки код у Visual Studio, але й розширення.

OzCode розширює можливості налагодження C#, пропонуючи набір зі створення візуалізацій. Наприклад, «підказки даних» (datatips) дозволяють побачити схему роботи запитів LINQ, а «відображення заголовка» (heads-up display) допомагає побачити, як оцінюється набір логічних виразів.

CodeStream дозволяє вам створювати дискусії про вашу кодову базу, щоб допомогти об'єднати знання зі своїми колегами. До речі, найчастіше ви просили додати вбудований чат, а з CodeStream ви отримуєте можливість спілкування в чаті з колегами в режимі реального часу.

З Live Share, встановленим за умовчанням у Visual Studio 2019, легко розпочати спілкування з вашою командою.

Інші новини