+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Lenovo представила AR/VR-платформу ThinkReality, здатну інтегруватися з будь-якими корпоративними пристроями та ПЗ для реалізації доповненої та віртуальної реальності

Lenovo представила AR/VR-платформу ThinkReality, здатну інтегруватися з будь-якими корпоративними пристроями та ПЗ для реалізації доповненої та віртуальної реальності

Lenovo представила AR/VR-платформу ThinkReality, яка здатна інтегруватися з будь-якими корпоративними пристроями та ПЗ для реалізації доповненої та віртуальної реальності. Рішення має стати конкурентом Microsoft Hololens.

Першим пристроєм у сімействі ThinkReality став ThinkReality A6, який важить лише 380 г та обладнаний двома камерами на передній частині, датчиками глибини, RGB-сенсором у 13 Мп, а також мікрофоном для голосового керування. AR-шолом відстежує напрямок погляду користувача для оптимізації дозволу або навігації. Взаємодіяти з віртуальним оточенням можна за допомогою контролера з 3 ступенями свободи.

Акумулятор ємністю 6800 мАг розрахований на 4 години роботи, але можна користуватися шоломом і при підключенні до мережі. ThinkReality A6 забезпечує діагональний кут огляду 40 градусів та роздільну здатність 1080p. Шолом підключається до зовнішнього обчислювального блоку на основі Android Oreo, до якого входять процесор Qualcomm Snapdragon 845 з підтримкою LTE швидкістю 1,2 Гбіт/с, процесор Intel Movidius Vision, модулі Wi-Fi і Bluetooth.

Платформа ThinkReality не залежить від певних пристроїв та хмарних середовищ – корпоративні клієнти можуть використовувати її для роботи з AR/VR-додатками у різних операційних системах, хмарних сервісах чи пристроях. Lenovo заявляє, що платформа призначена для цілого ряду AR-додатків, включаючи рішення, які скорочують час роботи, оптимізують робочі процеси, покращують ефективність спільної роботи чи навчання персоналу. Крім того, платформа дозволить створювати власні AR-програми, наприклад, для навчання або оптимізації роботи співробітників.

Lenovo ThinkReality A6 з'явиться на ринку наприкінці 2019 року. Вартість гарнітури на момент анонсу невідома

Інші новини