+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського запустила міжнародну ініціативу щодо роботи з технологічними стартапами – Kaspersky Open Innovations Program

Лабораторія Касперського запустила міжнародну ініціативу щодо роботи з технологічними стартапами – Kaspersky Open Innovations Program

«Лабораторія Касперського» запустила нову міжнародну ініціативу щодо роботи з технологічними стартапами – Kaspersky Open Innovations Program. У рамках цієї програми компанія планує запрошувати до співпраці невеликі команди, що працюють над проектами, так чи інакше пов'язаними з кібербезпекою, у таких сферах, як транспорт, промисловий інтернет речей (IIoT), блокчейн та антифрод. У пошуку та виборі перспективних стартапів «Лабораторії Касперського» допомагатиме венчурний фонд BIBA Venture Partners.

Основна мета Kaspersky Open Innovations Program – сприяти створенню та розвитку нових бізнес-можливостей як для стартапів, так і для самої «Лабораторії Касперського». Беручи участь у програмі, компанії-початківці зможуть отримати доступ до унікальної бази знань «Лабораторії Касперського», її широкій партнерській спільноті (включаючи дистриб'юторів та реселерів) та клієнтам по всьому світу. У свою чергу, «Лабораторія Касперського» зможе доповнити свій портфель рішень новими інноваційними продуктами та технологіями, які зможуть задовольнити потреби користувачів у кібербезпеці, що змінюються.

Для того, щоб приєднатися до ініціативи Kaspersky Open Innovations Program, стартапам доведеться пройти процес відбору, під час якого експерти оцінять ступінь готовності проекту та його здатність вирішувати конкретне завдання у галузі кібербезпеки. Якщо проект буде обраний, його команда отримає повну технічну та бізнес-підтримку з боку «Лабораторії Касперського». Онлайн-заявки приймаються до 28 липня 2019 року на сайті innovations.kaspersky.com.

«Ми раді запросити амбітні стартапи взяти участь у нашій ініціативі. Для бізнесу, що росте, це чудова можливість розвинути свій проект і завоювати з ним світ. Ми, у свою чергу, зацікавлені у створенні просунутих рішень, які задовольнять потреби захисту різних користувачів і галузей. Зробити це можна, зокрема об'єднавши найкращі стартап-розробки з нашими технологіями, що довели свою ефективність. І ми готові знайти, виростити і запустити проривні рішення, які максимально відповідатимуть мінливим потребам у кіберзахисті», – зазначив керівник інноваційного центру «Лабораторії Касперського».

«Критична інфраструктура, транспорт, промислові середовища і криптоекономіка, що тільки зароджується – ті сфери, в яких ми шукаємо передові рішення, – схильні до кіберзагроз, як і будь-які інші компанії та галузі. «Лабораторія Касперського» усвідомлює це і серед перших пропонує користувачам нові багатообіцяючі рішення. Ми горді бути партнером компанії в її ініціативі щодо пошуку кращих стартапів, оцінки їхніх проектів та створення конкурентоспроможних рішень для боротьби зі світовими загрозами», – сказав керуючий партнер BIBA Venture Partners.

Процес відбору стартапів для участі у Kaspersky Open Innovations Program завершиться заходом Demo Day, який відбудеться наприкінці вересня 2019 року у Мілані. Вибрані підприємці матимуть змогу представити свої проекти журі з експертів «Лабораторії Касперського».

Докладніше про програму можна дізнатися на сайті innovations.kaspersky.com. В даний час заявки для участі можуть подати або сформовані компанії, або стартапи на пізніх стадіях, які вже мають юридичну особу, продукт або його прототип, а також кілька закритих угод або пілотних проектів, що проводяться в даний час.

Інші новини