+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського отримала платинову нагороду 2017 Gartner Peer Insights Customer Choice Award за платформи для захисту робочих станцій (Endpoint Protection Platforms)

За результатами опитувань клієнтів Лабораторія Касперського отримала платинову нагороду 2017 Gartner Peer Insights Customer Choice Award за платформи для захисту робочих станцій (Endpoint Protection Platforms).

Gartner стежить за тим, щоб у розрахунок бралися відгуки з різних регіонів, від компаній різної величини, що працюють у різних галузях промисловості. Це дозволяє виключити ситуацію, в якій у рейтингу опиниться компанія з вузькоспеціалізованими рішеннями, релевантними лише на конкретному ринку та для конкретної галузі. Особлива увага приділяється масштабам компаній — для винесення вердикту необхідно, щоб, як мінімум, половина відгуків була написана представниками Enterprise-компаній. Детальна методологія Peer Insights доступна на сайті Gartner.

Customer Choice Awards для сегменту Endpoint Protection Platforms публікується вперше. Лабораторія Касперського виявилася першою в історії одержувачем платинової нагороди у цій номінації

Інші новини

Найкраща ціна