+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського Kaspersky Endpoint Security Cloud на Kaspersky Endpoint Security Cloud та Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus

Лабораторія Касперського Kaspersky Endpoint Security Cloud на Kaspersky Endpoint Security Cloud та Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus

«Лабораторія Касперського» розділила рішення Kaspersky Endpoint Security Cloud, що надає захист від кіберзагроз середньому та малому бізнесу, на два рівні — Kaspersky Endpoint Security Cloud та Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus. Тепер компанії можуть вибирати базову або розширену функціональність залежно від своїх вимог щодо безпеки та фінансових можливостей.

У базовому рівні Kaspersky Endpoint Security Cloud доступні всі основні функції безпеки, необхідні для малого бізнесу: захист від мережевих атак, поштових, файлових та веб-загроз, а також моніторинг активності, мережевий екран та перевірка на вразливості.

У розширеному рівні Kaspersky Endpoint Security Cloud Plus додатково до переліченому доступні функції керування «Веб-контроль» та «Контроль пристроїв». Також до розвиненого рівня рішення додано нові можливості: керування встановленням виправлень та шифрування інформації на пристрої для запобігання несанкціонованому доступу до конфіденційних корпоративних даних.

Ще одна важлива зміна стосується обох рівнів рішення. Воно полягає в тому, що ліцензування тепер відбувається не за кількістю пристроїв, а за кількістю користувачів: кожна ліцензія поширюється на один стаціонарний пристрій на Windows або Mac і два мобільні гаджети на Android або iOS. Це особливо зручно з урахуванням зростаючої тенденції до мобільності — за даними «Лабораторії Касперського», у кожній третій російській компанії співробітники виконують робочі завдання з різних точок, не будучи прив'язаними до офісу, і використовують для цього не один, а кілька пристроїв.

У рамках обох рівнів для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв, як і раніше, використовуються передові технології, керовані з простої та зручної хмарної консолі, яка завжди доступна на https://cloud.kaspersky.com

«Сектор малого та середнього бізнесу, як і великий бізнес, потребує захисту своїх інформаційних ресурсів. При цьому, вибираючи рішення, що забезпечує безпеку, невеликі компанії хочуть, щоб воно було не тільки надійним, але й простим у встановленні та управлінні, а також доступним за ціною. Продукт Kaspersky Endpoint Security Cloud відповідає всім цим вимогам, а можливість вибору з двох рівнів робить його ще зручнішим: рішення можна масштабувати зі зростанням бізнесу»

Інші новини

Найкраща ціна