+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського зберігатиме у Швейцарії дані користувачів із США та Канади

Лабораторія Касперського зберігатиме у Швейцарії дані користувачів зі США та Канади

«Лабораторія Касперського» оголосила про нові етапи реалізації своєї глобальної ініціативи щодо інформаційної відкритості Global Transparency Initiative. Компанія починає переводити процеси обробки та зберігання даних, одержуваних від користувачів зі США та Канади, в дата-центри в Швейцарії. Йдеться про інформацію, якою люди на добровільній та анонімній основі діляться через хмарну захисну систему Kaspersky Security Network(KSN) і яка в основному є зразками підозрілих і раніше невідомих шкідливих файлів.

Відповідну інфраструктуру у швейцарському Цюріху було створено рік тому, поки що в ній оброблялися дані європейських користувачів.

«Лабораторія Касперського» оголосила про відкриття ще одного Центру прозорості. Він працюватиме в бразильському Сан-Паулу і має відкритися у січні 2020 року. У цьому центрі довірені партнери компанії зможуть отримати детальну інформацію про практики розробки ПЗ та обробки даних, яких дотримується Лабораторія Касперського, а також верифікувати вихідний код її продуктів. Перший Центр прозорості компанія відкрила рік тому у Цюріху. Також цього року розпочав свою роботу аналогічний центр у Мадриді, а найближчим часом перших відвідувачів прийме Центр прозорості в Малайзії.

«Довіра людей до технологій не варто сприймати як щось, що само собою зрозуміле. Користувачам потрібні якісь підстави, щоб бути впевненими, що їхній вибір правильний. Ми вважаємо, що довіру треба заслужити, і саме тому ми переконані, що технологічні компанії мають прагнути максимальної відкритості віце-президент «Лабораторії Касперського». – Жодна інша компанія, що працює у сфері інформаційної безпеки, не розкриває свій вихідний код у таких масштабах, ніхто інший не ділиться з партнерами та регуляторами такою кількістю інформації про свої технології та процеси. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми розраховуємо, що наша ініціатива дозволить зробити всю індустрію більш відкритою та допоможе вибудувати довіру між користувачами та розробниками».

Частиною глобальної ініціативи щодо інформаційної відкритості «Лабораторії Касперського» також є її програма з відповідального розкриття вразливостей Bug Bounty. З березня 2018 року за допомогою незалежних дослідників компанія закрила 66 багів у своїх продуктах. Загальна сума винагород, виплачених за виявлення цих уразливостей, становила $45350.

Інші новини

Найкраща ціна