+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського випустила оновлену версію Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Small Office Security оснащений передовими технологіями, які використовуються великими корпораціями, але при цьому продукт оптимізований для використання в невеликій компанії. Рішення містить визнані на світовому рівні технології превентивної боротьби з кіберзагрозами, забезпечує захист онлайн-банкінгу, виконує резервне копіювання даних та здійснює управління паролями, а також надає можливість адміністрування будь-якої точки. При цьому використання всіх цих функцій реалізовано найзручнішим для малого бізнесу способом.

У оновлену версію Kaspersky Small Office Security включено кілька нових та вдосконалених можливостей, таких як:

  • покращений захист від усіх відомих, невідомих та комплексних загроз – багатошаровий захист корпоративного рівня забезпечений комп'ютерам під керуванням Windows та Mac OS, серверам під керуванням Windows Server, а також пристроям на базі Android; будь-якої точки світу за допомогою браузера;
  • оновлена ​​система керування паролями, яка зберігає критичні важливі облікові записи та дозволяє користувачам застосовувати різні унікальні паролі для різних сайтів з будь-якого пристрою – потрібно лише пам'ятати головний пароль доступу;
  • безпека фінансової інформації – вдосконалений та удостоївся багатьох нагород модуль «Безпечні платежі» захищає онлайн-транзакції від шахраїв.

Kaspersky Small Office Security захищає робочі станції під керуванням ОС сімейства Windows (версії від XP до 8.1 включно) або Mac OS, файлові Windows-сервери, а також смартфони та планшети на платформі Android. Кожному співробітнику забезпечується безпека робочого місця та його мобільного пристрою, а також доступ до «Менеджера паролів». Додатково надається захист файлових серверів відповідно до загального числа користувачів. Kaspersky Small Office Security продається з пакетом ліцензій до 24 робочих місць та 2 файлових серверів. Одна ліцензія включає захист одного комп'ютера або ноутбука Windows або Mac та одного мобільного пристрою на платформі Android.

Інші новини