+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

«Лабораторія Касперського» випустила нову, 8 версію консолі централізованого управління антивірусним захистом Kaspersky Administration Kit

Вихід оновлених версій продуктів дає можливість реалізувати ще більший рівень безпеки, продуктивності та керованості комп'ютерних мереж. Нова, восьма, версія системи адміністрування Kaspersky Administration Kit забезпечує інтуїтивно зрозуміле та зручне централізоване керування системою антивірусного захисту. адміністрування без істотних тимчасових витрат на навчання співробітників ІТ-відділу.

Розгортання системи антивірусного захисту, налаштування параметрів роботи програм, своєчасне оновлення антивірусних баз, моніторинг стану системи захисту, оперативне реагування в критичних ситуаціях – всі ці завдання адміністратор може вирішувати віддалено, не залишаючи свого робочого місця.

У нову версію Kaspersky Administration Kit додано або покращено понад 40 функцій, що дозволяє реалізувати практично будь-яку модель управління антивірусним захистом в організаціях будь-якого розміру – які мають комп'ютерний парк від кількох ПК до розподілених мереж зі складною структурою управління . Варто згадати підтримку SNMP, інтеграцію з Microsoft NAP та можливість перемикання клієнтів між мобільною та звичайною політиками. Підтримується автоматичне створення інсталяційних пакетів та групових політик (спеціальних налаштувань робочого середовища). Поліпшено засоби безпечного резервного копіювання та розповсюдження оновлень.

Простота встановлення та мінімальні часові витрати на керування системою захисту за допомогою Kaspersky Administration Kit 8.0 значно зменшують загальну вартість володіння антивірусними рішеннями "Лабораторії Касперського". Крім Kaspersky Administration Kit 8.0, в оновлену лінійку входять корпоративні рішення для забезпечення безпеки вузлів корпоративної мережі. антивірусне ядро, а також засіб проактивного захисту – покращений евристичний аналізатор.

Нове ядро ​​забезпечує суттєво вищі рівень детектування та швидкість роботи, зниження ресурсомісткості та зручність оновлень. Евристичний аналізатор дозволяє імітувати виконання нових підозрілих програм, аналізувати їхню поведінку та блокувати шкідливу активність ще до запуску програм у реальних умовах.

Другий реліз Антивіруса Касперського 6.0 для Windows Workstations – комплексне рішення для безпеки робочих станцій, які працюють під управлінням найпопулярнішого сімейства операційних систем – Microsoft Windows. Продукт підтримує найпоширеніші версії операційних систем Microsoft для робочих станцій – Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP та Microsoft Windows Vista, – а також очікувану систему Microsoft Windows 7. Антивірус Касперського 6.0 для Windows Workstations Release 2 забезпечує захист від будь-яких типів шкідливих програм, спаму та інтернет-шахрайства. Додаток перевіряє файли та всі види трафіку: електронну пошту, веб-трафік та повідомлення інтернет-пейджерів. У рішення вбудований міжмережевий екран, що гарантує захист від атак хакерів і безпечну роботу в провідних і бездротових мережах. Оновлений Антивірус Касперського 6.0 для Windows Workstations має розширені можливості фільтрації вкладень електронних листів, а також боротьби з руткіт-технологіями та фішингом.

Важливою новинкою Антивірусу Касперського 6.0 для Windows Workstations Release 2 є контроль використання зовнішніх пристроїв. Програма дозволяє регулювати використання корпоративної мережі зовнішніх пристроїв (пристроїв зберігання даних, пристроїв введення/виводу). Це знижує ризик проникнення шкідливих програм на комп'ютери користувачів і допомагає запобігти витоку конфіденційних даних. та очікуваної версії Windows Server 2008 R2. Навіть в умовах високих навантажень серверний продукт Лабораторії Касперського надійно захищає від усіх типів загроз, забезпечуючи збереження даних і стабільну роботу легітимних додатків, що обслуговуються сервером. Гнучкі інструменти адміністрування дозволяють швидко та зручно налаштовувати рішення та локалізувати виявлені загрози.

Інші новини

Найкраща ціна