+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" випустила Антивірус Касперського 8.0 для Microsoft ISA Server та Forefront TMG Standard Edition

Ця стратегія дозволяє представникам бізнесу знизити витрати на забезпечення корпоративного захисту та ефективно керувати нею. Оновлена ​​лінійка бізнес-рішень підтримує основні популярні платформи, останні версії операційних систем та додатків, відповідаючи вимогам організацій будь-яких розмірів. реального часу весь трафік, що проходить найбільш поширеними протоколами передачі даних - HTTP, HTTPS, FTP.

На додаток до захисту інтернет-трафіку, рішення може бути використане для захисту корпоративної пошти - тепер Антивірус Касперського для ISA і TMG SE перевіряє поштові протоколи SMTP та POP3. Нове антивірусне ядро ​​забезпечує підвищену продуктивність та стабільність роботи програми за низьких вимоги до обсягу оперативної пам'яті.

Додаток здатний детектувати та знешкоджувати шкідливі файли практично будь-яких форматів, включаючи архіви та стислі файли. Перевіряється HTTP- та FTP-трафік опублікованих серверів, а також трафік VPN-з'єднань, що забезпечує найвищий рівень захисту та при віддаленому доступі до мережі. Копії інфікованих, пошкоджених і підозрілих об'єктів не видаляються безповоротно, а зберігаються, і в разі потреби можуть бути легко знайдені та відновлені. віддалено через знайому багатьом адміністраторам консоль MMC (Microsoft Management Console). Консоль інформує про всі важливі події та поточний стан системи безпеки в режимі реального часу.

Адміністратор має можливість налаштовувати правила перевірки трафіку і формати файлів, що виключаються з перевірки, для різних вузлів мережі. Гнучкі налаштування програми дозволяють регулювати навантаження на сервер, що захищається, а оптимізована архітектура підвищує рівень відмовостійкості.

Інші новини