+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" випускає Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Servers

Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Servers забезпечує високий рівень детектування шкідливих програм та поштового спаму. Завдяки антиспам-ядру четвертого покоління, в якому реалізовані передові технології аналізу листів за формальними ознаками та змістом, рівень виявлення небажаних листів Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Servers досягає 99% за мінімальної кількості помилкових спрацьовувань.

Нове антивірусне ядро забезпечує більш високий рівень детектування шкідливих програм, підвищену продуктивність та стійку роботу програми за низьких вимог до обсягу оперативної пам'яті. В оновленій версії програми передбачена можливість створення власних довірених (білих) та чорних списків, які формуються за SMTP або IP-адресою відправника. Для додаткового захисту від спаму використовується перевірка повідомлень списків DNSBL, що містять спамерські адреси, а також технологія SURBL, яка розпізнає спамерські URL-адреси в тексті листа. Робота з додатком здійснюється через зручний та звичний для адміністратора інструмент управління - консоль MMC (Microsoft Management Console), а продумана система налаштувань захисту від спаму та вірусів дозволяє враховувати всі особливості бізнес-процесів компанії.

Додаток також працює в віртуальних середовищах, що підтверджено сертифікатом VMware Ready. Рішення Kaspersky Security 8.0 для Microsoft Exchange Servers випущено в рамках нової стратегії забезпечення ІБ підприємств, розробленої Лабораторією Касперського. Під час оновлення бізнес-продуктів до кінця 2010 року заплановано вихід цілої низки додатків із корпоративної лінійки компанії.

Інші новини