+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського стала володарем патенту на технологію захисту хмарних сервісів, які застосовують розробники антивірусних рішень для більш ефективної боротьби з кіберзагрозами, від нелегітимного використання зловмисниками.

Після аналізу зібраної інформації система визначає, як вчинити з отриманими даними: використовувати їх для поповнення баз даних або проігнорувати через ризик підробки. Крім того, за результатами перевірки пристрою може бути надано інший рівень довіри, який спочатку встановлюється на низьке значення. Цей показник враховується при подальших сеансах взаємодії пристрою з хмарним сервісом. "_blank">Kaspersky Security Network, підтримка якої впроваджена у всі захисні рішення «Лабораторії Касперського». Kaspersky Security Network дозволяє продуктам компанії завжди зберігати максимальний рівень захисту від інтернет-загроз.

Патентний портфель Лабораторії Касперського нараховує до В даний час більше 195 патентів, отриманих у США, Росії, Євросоюзі та Китаї. Ще близько 240 патентних заявок перебувають на стадії розгляду.

Інші новини