+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" представила Антивірус Касперського 6.0 для Windows Server Enterprise Edition

Лабораторія Касперського сьогодні представила реліз Антивірусу Касперського 6.0 для Windows Server Enterprise Edition. Новий продукт призначений для захисту даних на серверах під керуванням Microsoft Windows (включаючи версії x86-64) від шкідливих програм.

У продукті реалізовано розширений ряд функцій, необхідних для ефективного захисту інформаційної інфраструктури компаній, включаючи можливості віддаленого та локального управління через Microsoft Management Console (MMC), роботи в кластерах, розмежування повноважень адміністрування, встановлення окремих налаштувань для будь-якої галузі захисту та створення шаблонів налаштувань.

В Антивірусі Касперського 6.0 для Windows Server Enterprise Edition значно вдосконалено можливості захисту термінальних серверів, внаслідок чого вдалося оптимізувати споживання системних ресурсів та розширити кількість захищених термінальних користувачів. У продукті реалізовано підтримку Microsoft Terminal, Citrix Metaframe XPe FR 3, Citrix Presentation Server 3.0, Citrix Presentation Server 4.0 та Citrix Presentation Server 4.5.

Крім того, антивірус підтримує Simple Network Management Protocol (SNMP) - простий протокол керування мережею. За допомогою нього системні адміністратори можуть відстежувати працездатність антивірусу та стан антивірусного захисту

Інші новини