+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

«Лабораторія Касперського» представила Антивірус Касперського 2009 та Kaspersky Internet Security 2009

 «Лабораторія Касперського», провідний виробник систем захисту від шкідливого та небажаного ПЗ, хакерських атак та спаму, провела прес-конференцію, де представила нове покоління рішень для захисту домашніх користувачів від усіх видів інформаційних загроз. Продукти версії 2009 об'єднали в собі переваги нового антивірусного ядра «Лабораторії Касперського», що забезпечує радикальне покращення швидкості сканування об'єктів, та передової технології контролю за активністю додатків HIPS, яка дозволяє блокувати нові різновиди шкідливих програм до їх вивчення аналітиками та внесення до аналітиків.

Продажі Антивірусу Касперського та Kaspersky Internet Security 2009 у Росії та країнах СНД розпочнуться 20 серпня 2008 року. При цьому, згідно з ліцензійною угодою, Kaspersky Internet Security 2009 тепер дозволено встановлювати на 2 домашні комп'ютери.

Персональні продукти попередньої версії 7.0, що вийшли влітку минулого року, завоювали визнання десятків мільйонів користувачів у всіх регіонах світу, довівши свою ефективність та надійність у сотнях незалежних тестів та посівши лідируючі позиції на світовому ринку. Тепер на зміну їм прийшли нові продукти «Лабораторії Касперського», Антивірус Касперського 2009 та Kaspersky Internet Security 2009, створені на базі передових розробок у галузі інформаційної безпеки.

За прогнозами експертів «Лабораторії Касперського», у 2008 році нас очікує значне зростання кількості нових шкідливих програм, кількість яких зросте приблизно в 10 разів і перевищить 20 мільйонів. У зв'язку з цим у Kaspersky Internet Security 2009 був реалізований принципово новий підхід до захисту, відповідно до якого в системі, що захищається, тепер здійснюється глобальний моніторинг шкідливої активності з метою повного запобігання впливу інформаційних погроз на комп'ютер користувача. мережевим екраном забезпечує захист системи від будь-яких загроз - як вже існуючих, так і ще невідомих. При цьому використання списку гарантовано нешкідливих, «білих» додатків (whitelisting) дозволяє значно зменшити кількість звернень програми до користувача. Залежно від наданого рейтингу для всіх невідомих додатків вводяться різні обмеження на доступ до ресурсів операційної системи, мережевих ресурсів, конфіденційних даних користувачів, системних привілеїв та пристроїв. В результаті, навіть якщо програма виявиться шкідливою, вона просто не зможе виконати деструктивні дії, і зараження не відбудеться.

Таким чином, основний акцент у вирішенні Kaspersky Internet Security 2009 робиться на запобігання інфікуванню системи, що є набагато більшою. ефективнішим способом захисту, ніж виправлення наслідків зараження. Крім того, подібне виправлення може бути марним (як у випадку зі шпигунською програмою, що вже вкрала код доступу до банківського рахунку). На комп'ютері користувача створюється безпечне середовище, в рамках якого забезпечується постійний контроль над усіма програмами, що виконуються в системі, та всіма потенційними джерелами загроз, включаючи незахищені Wi-Fi-з'єднання та заражені веб-сторінки, а також ICQ- та MSN-трафік.

Нові модулі аналізу безпеки та налаштувань браузера Internet Explorer знаходять уразливості в операційній системі та встановлених програмах і пропонують методи їх усунення, підвищуючи рівень безпеки системи, що захищається, і значно знижуючи ймовірність проникнення шкідливих програм на комп'ютер користувача.

Продукти нового покоління побудовані на базі принципово нового антивірусного ядра «Лабораторії Касперського», яке має ще більш високу ефективність виявлення шкідливих програм. Нове антивірусне ядро ​​також забезпечує значно збільшену швидкість сканування системи, що досягається за рахунок покращеної обробки об'єктів та оптимізованого використання ресурсів комп'ютера користувача, особливо платформ на базі дво- та чотириядерних процесорів. Завдяки своїй унікальній архітектурі нові продукти відрізняються дуже високою швидкодією та одним із найнижчих у індустрії рівнем використання системних ресурсів.

Крім того, значно розширено та вдосконалено набір інструментів для захисту конфіденційних даних. Наприклад, продукти нового покоління автоматично забороняють доступ необережного користувача до відомих фішингових сайтів та блокують клавіатурні програми-шпигуни, націлені на викрадення цінних паролів та кодів доступу. У рішенні Kaspersky Internet Security 2009 також реалізовано захищену віртуальну клавіатуру, яка дозволяє користувачу безпечно вводити логіни та паролі. Крім того, Kaspersky Internet Security 2009 запобігає викраденню даних, що передаються через захищені з'єднання (HTTPS, SSL) і знищує всі сліди інтернет-активності користувача (тимчасові файли, cookies тощо).

Різним поліпшенням удосконаленням зазнали всі компоненти, раніше реалізовані в попередніх версіях продуктів, включаючи мережевий екран, евристичний аналізатор, модуль батьківського контролю та антиспам-модуль. користувачів і для професіоналів. У нових продуктах реалізовано автоматичний режим роботи програми, у якому програма не турбує користувача зайвими запитами, самостійно приймаючи рішення в оптимальному режимі. Крім того, інформація про стан захисту та про необхідні дії стала набагато наочнішою і доступнішою. -бітною, так і з 64-бітною версією ОС.

Рекомендовані роздрібні ціни на персональні продукти не змінилися і становлять 174 грн. для Антивірусу Касперського та 291грн. для Kaspersky Internet Security. У новому прайс-листі також доступна ліцензія KIS для малого бізнесу на 5 комп'ютерів. переходять на версію 2009 безкоштовно

Інші новини