+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського» отримала патент на технологію захисту корпоративних даних, що зберігаються на мобільних пристроях працівників

Запатентована «Лабораторією Касперського» технологія дає змогу забезпечити додатковий рівень безпеки за рахунок ізоляції корпоративних даних. Технологія поміщає сторонні програми, що взаємодіють з корпоративними даними в ізольоване середовище (контейнери) і захищає дані від несанкціонованого доступу ззовні відповідно до попередньо заданих політик безпеки.

Технологія застосовується в корпоративному рішенні Kaspersky Security для мобільних пристроїв, яке забезпечує контроль мобільних додатків та пристроїв, захищає користувачів від сучасних кіберзагроз, а також дозволяє віддалено управляти смартфонами та планшетами у разі їх крадіжки чи втрати. У свою чергу, рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв доступне у складі комплексної платформи безпеки Kaspersky Security для бізнесу, і управляється з єдиної консолі поряд з іншими захисними рішеннями "Лабораторії Касперського".

Інші новини