+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

"Лабораторія Касперського" оголосила про доступність нового продукту Kaspersky Security для Linux Mail Server.

Завдяки новим технологіям фільтрації небажаних повідомлень та боротьби зі шкідливими програмами Kaspersky Security для Linux Mail Server забезпечує рівень виявлення небажаної кореспонденції не нижче 99,75% з мінімальною кількістю помилкових спрацьовувань. Продукт також призначений для вирішення актуальної проблеми цільових атак на бізнес, більшість із яких починається з відправки користувачеві на перший погляд невинного електронного повідомлення. Застосування інноваційної технології ZETA Shield (Zero-day Exploits and Targeted Attacks) дозволяє Kaspersky Security для Linux Mail Server оперативно виявляти та блокувати електронні листи, що містять експлойти, у тому числі нові і раніше не відомі.

У числі нових функцій та технологій, що забезпечують високу продуктивність та ефективність Kaspersky Security для Linux Mail Server:
  • Нове антивірусне ядро, яке оперативно блокує шкідливі повідомлення, забезпечуючи вищий рівень виявлення при зниженому споживанні ресурсів. Крім стандартного детектування шкідливих програм антивірусне ядро ​​включає в себе евристичний аналізатор, що оновлюється, що дозволяє більш ефективно боротися з новими і невідомими загрозами.
  • ZETA Shield — технологія, здатна виявляти та блокувати складні експлойти, що містяться у шкідливих листах. Разом з новим антивірусним ядром вона забезпечує посилений захист від цільових атак, у тому числі тих, хто використовує нові і невідомі раніше вразливості в популярних програмах. функції, призначені для моніторингу та фільтрації поштових вкладень у відповідно до корпоративної політики безпеки. Це простий у використанні інструмент для блокування електронних листів, що містять вкладення забороненого для поширення формату (наприклад, документи MS Word або MS Excel). Технологія розпізнавання цих форматів аналізує вміст файлів і блокує небажані листи незалежно від типу та розширення. бази даних "Лабораторії Касперського". Зменшуючи період оновлення сигнатур з 20 хвилин менш ніж до 1 хвилини, цей сервіс допомагає захистити компанії від спаму «нульової години» та епідемій спам-розсилок.
  • Репутаційна фільтрація — головна новинка серед антиспам-технологій, що використовує хмарні технології для категоризації потенційного спаму виходячи з репутаційних даних. Цей новий метод дозволяє блокувати нові розсилки спаму, навіть якщо текст незначно змінюється зловмисниками в кожному повідомленні. Всі підозрілі листи автоматично поміщаються у внутрішній карантин до моменту оновлення сигнатурних баз і подальшої перевірки. Відмінною рисою кібератак, пов'язаних із розсилкою спаму, є швидкість їх реалізації: приблизно половина спам-повідомлень поширюється в перші 10 хвилин атаки, що потребує відповідної оперативної реакції. Оновлення баз антиспаму для Kaspersky Security для Linux Mail Server готуються та доставляються протягом декількох секунд, що дозволяє швидко та ефективно блокувати максимальну кількість небажаних повідомлень.
Завдяки передовим технологіям, які лягли в основу нового рішення, Kaspersky Security для Linux Mail Server показує високі результати в незалежних тестах. У нещодавньому тестуванні, проведеному експертами журналу Virus Bulletin, Kaspersky Security для Linux Mail Server продемонстрував рекордний рівень виявлення спаму - 99,75%, значно покращивши показник вирішення попереднього покоління. При цьому кількість пропущених небажаних повідомлень істотно зменшилася. Kaspersky Security для Linux Mail Server призначений для найпоширеніших поштових серверів на базі Linux, включаючи Postfix, Qmail, Sendmail, Communigate Pro та Exim. Рішення сумісне також з інтерфейсом AMaViS, що служить свого роду сполучною ланкою між поштовим сервером і системою захисту від спаму і шкідливих програм, що дозволяє досягти ще ширшої сумісності рішення з поштовими платформами.
Рішення зараз доступне корпоративним клієнтам «Лабораторії Касперського» у складі комплексного продукту Kaspersky Security для поштових серверів, до якого також входить низка інших рішень для захисту платформ Linux, Microsoft Exchange та Lotus Доміно. Kaspersky Security для Linux Mail Server замінить попереднє покоління рішень для поштових серверів на базі Linux, зокрема Антивірус Касперського для Linux Mail Server, Kaspersky Anti-Spam та Kaspersky Mail Gateway.

Інші новини

Найкраща ціна
Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль