+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Корпорація Oracle представила спеціалізоване рішення для точного та прозорого управління розподілом доходів та витрат

Корпорація Oracle представила спеціалізоване рішення для точного та прозорого управління розподілом доходів та витрат, яке дозволить компаніям правильно оцінювати споживання ресурсів та діяти на основі отриманих знань, забезпечуючи зростання прибутку. Хмарне рішення Oracle Profitability and Cost Management Cloud (PCMCS) дозволяє розуміти справжні причини змін витрат та доходів. Користувачі можуть швидко і легко визначати прибутковість клієнтів, продуктів, регіонів та каналів продажів і виконувати дії, необхідні для скорочення витрат та зростання прибутку.

Хмарний сервіс Oracle PCMCS дозволить організаціям легко визначати прибуткові області та точки неефективності, щоб в конечному підсумку підвищувати динамічність бізнесу та забезпечувати зростання прибутку при мінімізації витрат».

За інформацією Oracle, використовуючи передові практики рішення Oracle Hyperion Profitability and Cost Management для розгортання безпосередньо на підприємстві, хмарний сервіс Oracle PCMCS пропонує нові можливості та інновації в «хмарі». Так, Oracle PCMCS дозволяє організаціям робити головні бухгалтерські книги «тонкими», виконуючи детальні обчислення за межами головних книг. Бізнес-користувачі одним клацанням миші можуть визначати можливості для зростання прибутку і скорочення витрат, створюючи звіти та інформаційні панелі без залучення ІТ-фахівців.

Хмарне рішення пропонує готові вбудовані звіти, що включають лінійні графіки прибутку, точкові діаграми, трасування, а також засоби для фінансового моделювання та формування власних звітів. Oracle PCMCS може обробляти великі набори даних і інтегрується з ERP-системами, хмарним рішенням Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud та іншими системами для управління ефективністю підприємства, розгорнутими в корпоративних середовищах.

У цілому Oracle PCMCS допоможе визначити, куди найрозумніше направити обмежені інвестиції та дефіцитні ресурси для отримання максимальної віддачі у всіх ключових галузях: фінансовий сектор — банки можуть отримувати повне уявлення про складні розподіли витрат і обчислювати витрати аж до рівня продукту, клієнт філії; охорона здоров'я - організації можуть забезпечувати розрахунок прибутковості пацієнтів шляхом точного кодування послуг; вища освіта – навчальні заклади можуть визначати повну вартість навчального курсу, підраховуючи все, що необхідно для його проведення, включаючи витрати на його розробку; телекомунікації — компанії можуть розподілити мережеві витрати, такі як хвилини або трафік, аж до конкретної послуги; транспорт — авіапідприємства можуть розрахувати витрати на переліт лайнера з одного пункту в інший (включаючи капіталізацію лайнера, витрати на екіпаж, стоянки в аеропортах) методом розподілу на основі таких факторів, як кількість пасажирів або виконуваних рейсів; енергетика, ЖКГ та державний сектор — користувачі можуть розподіляти всі загальні витрати, в тому числі на інфраструктуру та обслуговуючий персонал, за необхідними послугами, забезпечуючи прозорість для державного нагляду.

Рішення Oracle PCMCS вже доступне для існуючих та нових клієнтів. Компаніям пропонуються гнучкі варіанти розгортання відповідно до їхніх потреб.

Інші новини

Найкраща ціна