+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Корпорація Oracle оголосила про випуск Oracle Database 12c Release 2 (12.2) для розгортання у будь-якому середовищі та у будь-який спосіб

Корпорація Oracle оголосила про випуск Oracle Database 12c Release 2 (12.2) для розгортання у будь-якому середовищі та у будь-який спосіб — у «хмарі», з портфоліо Oracle Cloud at Customer та у дистрибутиві для традиційних ЦОД. Oracle Database 12.2 пропонує вдосконалення в мультиарендній архітектурі бази даних і технології обробки даних, що розміщуються в оперативній пам'яті, що дозволяє забезпечувати високі рівні продуктивності, надійності, безпеки і консолідації для всіх типів навантажень, включаючи середовища розробки та критично важливі бізнес-додатки, повідомили CNews. в Oracle. Крім того, ця версія СУБД Oracle містить понад 300 нових функцій та покращень, що охоплюють такі ключові характеристики, як доступність, продуктивність, безпека, а також ефективність розробки, наголосили в корпорації.

Високий рівень масштабованості та можливості аналітики в реальному часі, притаманні Oracle Database 12.2, забезпечують клієнтам гнучкість і динамічність, прискорене отримання бізнес-інформації та реальні переваги зниження витрат.

Загалом Oracle Database 12.2 забезпечує: економію витрат за рахунок консолідації баз даних і реалізацію середовищ SaaS з підтримкою до 4096 баз даних, що підключаються; підвищену гнучкість завдяки можливості клонування онлайн і переміщення баз даних, що підключаються, без простою; зростання продуктивності обробки даних, що розміщуються в оперативній пам'яті; можливість переносити аналітичне навантаження над даними оперативної пам'яті в активні резервні бази даних; вбудована підтримка шардингу баз даних Oracle Database (Oracle Sharding); підвищення масштабованості завдяки новим можливостям кластеризації у технології Oracle Real Application Clusters (RAC); удосконалення для зберігання та обробки документів у форматі JSON.

За інформацією корпорації, хмарний сервіс Oracle Taleo Talent Management Cloud розгорнув Oracle Database 12c у варіанті мультиарендної СУБД Oracle Multitenant і досяг 25-кратного покращення ефективності порівняно з використанням архітектури на основі віртуальних машин.

Oracle Cloud в цілому є інтегрованою публічною хмарою, що пропонує повний спектр сервісів SaaS, PaaS і IaaS. Воно підтримує нові та існуючі хмарні середовища, гібридні рішення, будь-які робочі навантаження, будь-яких розробників та будь-які дані. Oracle Cloud надає близько 1000 SaaS-додатків та 50 сервісів PaaS та IaaS корпоративного класу клієнтам більш ніж у 195 країнах світу та підтримує, за даними Oracle, 55 мільярдів транзакцій щодня.

Інші новини

Найкраща ціна