+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

HP звинуватили в установці шпигунського програмного забезпечення на комп'ютери користувачів без їх відома.

Користувачі скаржаться на сильне навантаження на центральний процесор та загальні проблеми в роботі системи після встановлення програми.

Одного з найбільших виробників апаратного забезпечення, компанію HP, звинуватили в установці шпигунського програмного забезпечення на комп'ютери користувачів без їх відома. Крім того, користувачі скаржаться, що програма HP Touchpoint Analytics Service, призначена для збору даних телеметрії аналітичних сервісів HP Touchpoint, уповільнює роботу пристрою.

Вперше про це ПЗ повідомив один із користувачів форуму Bleeping Computer. За його словами, про наявність програми він повідомив антивірус після чергового оновлення ОС Windows. В даний час неясно, чи постачалося це ПЗ в комплекті з останніми офіційними оновленнями Windows, або оновленнями безпеки, або воно було завантажено програмою HP Support Assistant.

Користувачі були обурені тим, що HP не вимагала жодних дозволів на встановлення програмного забезпечення. Вони також поскаржилися на сильне навантаження на центральний процесор та загальні проблеми в роботі системи після встановлення програми.

Представники HP поки що ніяк не прокоментували ситуацію.

Нагадаємо, раніше на більш ніж 20 моделях ноутбуків та планшетів HP було виявлено вбудований кейлоггер. Пристрої без відома користувачів записували натискання клавіш на клавіатурі та зберігали їх у незашифрованому файлі на жорсткому диску.

Інші новини

Найкраща ціна