+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія VMware, Inc. представила серію нових продуктів для керування хмарними середовищами, включаючи оновлення VMware vRealize Suite 6

VMware vRealize Suite забезпечує одноманітне управління VMware vRealize Suite поєднує в собі можливості рішень хмарної автоматизації, хмарних процесів та бізнес-управління – все це в одній пропозиції. Зберігаючи однаковість управління, система пропонує повний та інтегрований набір засобів управління для автоматизації випуску та операційного менеджменту традиційних та нових хмарних додатків, розміщених у публічних та приватних хмарах, кількох гіпервізорів та фізичної інфраструктури. Загальна модель доставки сервісів дозволяє спростити виконання типових завдань, скоротити потребу в перемиканні між різними засобами управління, а також надати адміністраторам функціональне середовище для роботи.

Mware розширює свою платформу управління хмарними середовищами, надаючи нові та покращені функції продуктів. Серед них:

VMware vRealize Operations 6.0 – інтелектуальні процеси від додатків до сховищ даних. VMware vRealize Operations 6.0 забезпечує інтелектуальне керування для фізичних, віртуальних та хмарних інфраструктур, використовуючи передиктивну аналітику та автоматизацію на базі політик. VMware vRealize Operations 6.0 – це важливе оновлення продукту, що працює на основі нової масштабованої та стійкої архітектури, яка забезпечує у вісім разів більше можливостей для масштабування, ніж попередній реліз, а також задовольняє потреби різних організацій – від СМБ до глобальних компаній. Відкрита та розширювана платформа допомагає досягти повної прозорості всіх середовищ у єдиній консолі, включаючи додатки, мережі та пристрої зберігання.

У новому релізі будуть представлені розширені аналітичні засоби, «розумні» повідомлення та можливості виявлення проблем, що дозволяють виявляти складнощі для багатьох систем ще до їх виникнення та пропонувати рішення. Такі рішення включають вбудовані посилання для запуску виправлень на базі політик, що дозволить ІТ-командам вирішувати проблеми в єдиній консолі. VMware vRealize Operations 6.0 буде включати нові функції з планування ємностей та управління проектами, які виходять далеко за рамки можливостей VMware vSphere, і поширюються на фізичні середовища та метрики рівня додатків для кращого управління потребами, доступними ресурсами та угодами про рівень сервісу (SLA) .

VMware vRealize Business (раніше VMware IT Business Management Suite) забезпечить прозорість та контроль витрат, а також якість ІТ-сервісів, допомагаючи ІТ-директорам співвіднести можливості ІТ та потреби бізнесу. Завдяки новітнім можливостям порівняння хмарних середовищ, включаючи розрахунок вартості VMware vCloud Air та ручне додавання будь-яких провайдерів послуг, VMware vRealize Business 6.0 дозволить додатково розширити інфраструктуру та надати групам обслуговування необхідні для гібридних хмар інструменти керування. Серед нових функцій: аналіз цін, showback/chargeback, бюджетування для «коробочних» інфраструктурних сервісів, а також надання користувачам досвіду для прийняття рішень. На додаток до цього були анонсовані нові релізи VMware vRealize Business 8.2 Advanced та Enterprises.

VMware vRealize Automation 6.2 – розширена інтеграція платформи з vRealize Operations VMware vCloud Automation Center) забезпечує необхідну бізнесу динамічність завдяки автоматизації доставки IТ-сервісів та додатків. Новий реліз продукту забезпечує покращену інтеграцію та доступ до спільних сервісів із VMware vRealize Operations. Покращена інтеграція робить операційні процеси інтелектуальнішими і додає аналітичні можливості для управління життєвим циклом хмарних середовищ. VMware vRealize Operations 6.2 забезпечить можливість огляду стану сервісів та ідентифікації машин, що простоюють у мультивендорних інфраструктурах. Це дозволить VMware vRealize Automation, що працює на базі політик, перевіряти, чи зберігається потреба в ресурсах, перш ніж відкликати їх, повторно використовуючи незавантажені та простоюючі машини. Таким чином, підвищується коефіцієнт використання ресурсів і забезпечується економія на капітальних витратах. регулярно випускати надійні версії програмного забезпечення. Також відбувся запуск бета-версії VMware vRealize Air Compliance, нового доповнення до сімейства засобів управління хмарними середовищами VMware, що надається у вигляді послуги (SaaS).

 

Інші новини