+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія VMware анонсувала vSphere 6

Функція Long-Distance vMotion, що дебютувала в vSphere 6, забезпечить «нульовий простий» при міграції робочих навантажень у реальному часі на великі відстані, за рахунок безперервної готовності для більших ВМ, що мають до чотирьох віртуальних процесорів. vSphere Virtual зробить більш природним використання віртуальних машин сторонніми системами зберігання даних, а вперше представлена ​​минулого літа на VMworld 2014 технологія Instant Clone обіцяє значно прискорити нову віртуальну інфраструктуру, клонуючи та розгортаючи тисячі екземплярів контейнерів та ВМ.

4,5 разів і масштабованості в середовищі лезових серверів – удвічі – може бути досягнутий з Virtual SAN 6, що підтримує дворівневі архітектури та використовує флеш-пам'ять як для кешування, так і для постійного зберігання даних.

Плани VMware в щодо гібридних хмар набули реальних обрисів з випуском учора нового покоління її технологій для програмно-конфігурованих ЦОД. Головне в останньому анонсі, за твердженням виконавчого директора VMware Пета Гельсінджера (Pat Gelsinger), цей «новий шар адміністрування» та новий набір коштів та служб управління приватними, публічними та гібридними хмарами.

Інші новини

Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль