+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія VMware анонсувала нововведення в платформі управління хмарою - VMware vRealize Suite7

«Розумні» операції, модернізація інфраструктури та ініціативи DevOps

Пакет VMware vRealize Suite дає клієнтам можливість постачання ресурсів та масштабованого управління обчисленнями, зберіганням, мережею та сервісами додатків у гібридних хмарних середовищах. Комплексні можливості управління програмно-визначуваними ЦОДами цієї платформи допомагають клієнтам вирішити завдання трьох найбільш типових ситуацій, виявлених під час роботи з тисячами клієнтів:

 

«Розумне» управління операціями: Пакет дає ІТ-командам можливість проактивно керувати ІТ-послугами для вирішення проблем з технічним станом, продуктивністю та ємністю в гетерогенних та гібридних хмарних середовищах для загального покращення продуктивності та доступності ІТ-послуг.

 

Автоматизовані ІТ для моделі IaaS («інфраструктура-як-послуги»): Пакет допомагає ІТ-командам автоматизувати доставку та поточне управління ІТ-інфраструктурою для скорочення часу, необхідного для відповіді на запити ІТ-ресурсів, за рахунок надання самостійного доступу до цих ресурсів з боку ІТ-фахівців та бізнес користувачів.

 

ІТ, налаштовані для DevOps: Пакет дозволяє ІТ-командам побудувати хмару для команд розробників, в якій буде можливо обслуговувати повний стек додатків, підтримувати вибір доступу до ресурсів у вигляді API і GUI і постачати ресурси через гібридну хмару. ІТ зможуть ще більше розширити сферу застосування рішення за допомогою технології безперервної доставки VMware vRealize Code Stream™, яка ще більше прискорює доставку додатків.

 

VMware vRealize Suite: Спеціалізоване рішення для гібридного хмари

Пакет об'єднує рішення VMware з автоматизації хмари, хмарних операцій та управління хмарою в інтегрованій платформі, яка дозволяє ІТ швидко надавати єдині сервіси, з необхідною ним ступенем контролю та економічності.

 

VMware vRealize Suite 7 включає нові та вже доступні релізи продуктів:

(Нова версія) VMware vRealize Operations 6.2 – Продукт VMware vRealize Operations 6.2 заснований на «розумному» розподілі робочих навантажень, вперше представлених у третьому кварталі 2015 року. Вони допомагають клієнтам економити час і значно покращують продуктивність програми та інфраструктури. У VMware vRealize Operations 6.2 введено нові функції розподілу робочих навантажень, у тому числі — тісна інтеграція з VMware vSphere® Distributed Resource Scheduler™ (DRS)

 

(Нова версія) VMware vRealize Log Insight 3.3 – У VMware vRealize Log Insight 3.3 представлений цілий ряд апаратних та операційних покращень. У цьому релізі використовуються технологія Simple Query API для легкої інтеграції в існуючі процеси та підтримка Web Hooks для інтеграції додатків третіх сторін. Дізнайтеся більше.

 

VMware vRealize Automation 7 — VMware vRealize Automation 7 пропонує функцію створення єдиної схеми сервісу, яка спрощує і прискорює доставку багатовимірних програм через хмару з налаштуваннями мережі, що враховують особливості цих додатків, та необхідним ступенем безпеки. Дізнайтесь більше.

 

VMware vRealize Business for Cloud 7 – VMware vRealize Business for Cloud 7 (раніше стандартна версія vRealize Business Standard Edition) збільшує прозорість та контроль за витратами та якістю локальних ІТ-послуг та ІТ-послуг у публічній хмарі.

Інші новини