+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Red Hat приєднала ManageIQ.

Експерти прогнозують, що фахівці Red Hat зможуть швидко перейняти технології ManageIQ та впровадити їх у існуючі сервіси Red Hat CloudForms та засоби проміжного програмного забезпечення для створення єдиного рішення щодо автоматизації та моніторингу корпоративного масштабу для гетерогенних гібридних хмар.

>

Заснована у 2006 році компанія ManageIQ займається забезпеченням автоматизованих хмарних сервісів самообслуговування та політиками оптимізації пропускної спроможності у сфері публічних, приватних та гібридних хмарних інфраструктур. Флагманський продукт – пакет Enterprise Virtualization Management (EVM) – це модульна пропозиція для організації єдиної системи управління фізичним обладнанням, віртуальними серверами та десктопами, сховищами та публічними хмарами, включаючи Amazon, Rackspace та інші, що базуються на технології OpenStack. Запатентована технологія SmartTag та віртуальне управління базами даних з малим часом очікування дозволяють EVM автоматизувати стратегічні налаштування, відповідність та управління та здійснювати моніторинг використання хостів та кластерів з переглядом продуктивності додатків та робочого навантаження.

Аналіз у режимі реального часу цієї інформації може допомогти автоматизувати активне робоче навантаження міграції, вимкнення живлення серверів, впровадження нових ресурсів та перерозподіл потужності між різними робочими групами в порядку підтримки SLA. EVM підтримує інтеграцію з ServiceNow, CA Technologies, Microsoft System Center, BMC, HP, F5 та NetApp, а також з web-сервісами на базі RESTful та SOAP.

Підтримка VMware вже в процесі розробки. За оцінкою експертів, ManageIQ мала близько 30 клієнтів бізнес- та сервіс-проводерів на момент приєднання до Red Hat. ManageIQ доповнює існуюче хмарне рішення Red Hat для керування — CloudForms, яке сфокусоване на автоматизації та керуванні забезпеченням віртуальних серверів, операційних систем та проміжного програмного забезпечення з акцентом на Linux та JBoss для ОС та додатків. EVM та CloudForms обидва написані з використанням Ruby on Rails та Red Hat Enterprise Linux, що уможливлює проведення прямої інтеграції між цими двома рішеннями.

Інші новини

Найкраща ціна