+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія PROMT випустила на ринок PROMT Analyser – рішення у галузі штучного інтелекту для роботи з Big Data в інформаційно-аналітичних системах.

PROMT Analyser аналізує будь-які тексти або документи, виділяє в ньому сутності (персоналії, організації, географічні назви, геополітичні сутності та ін.), а також визначає дії, що співвідносяться з цією сутністю, дату і місце здійснення дії, формує цілісний образ документа. Система виконує тонкий морфологічний, синтаксичний та семантичний аналіз, що дозволяє максимально точно отримувати інформацію з неструктурованих текстових даних різними мовами, взаємодіючи навіть з такими морфологічно багатими, як російська та німецька. PROMT Analyser має велику базу даних, але головною його перевагою є те, що завдяки інноваційним лінгвістичним розробкам він виділяє в текстах також сутності, не представлені в базах. Ще однією перевагою програми є просте налаштування – шляхом введення значення для нових типів сутностей. Налаштування може відбуватися в тому числі і на стороні клієнта, що гарантує йому повну конфіденційність роботи при аналізі.

Програма, інтегрована в інформаційно-аналітичні та пошукові системи, дозволяє вирішувати різні завдання клієнта в роботі з текстовим матеріалом: аналіз внутрішніх ресурсів компанії (системи документообігу), аналіз зовнішніх ресурсів (медіа, блогосфера та ін.), аналіз даних, одержуваних із закритих джерел, для оцінки критичності ситуацій, аналіз діяльності об'єкта з прив'язкою до географії, а також оптимізацію пошукових систем та служб підтримки . За допомогою системи можна скоротити час на пошук необхідної інформації з різних неструктурованих корпоративних документів (рахунки, звіти, технічні завдання, новини тощо), а завдяки інтелектуальним алгоритмам отримані дані відрізняються високою точністю та релевантністю аналізу. Також можливий пошук та аналіз інформації в інтернет-контенті різними мовами, що може бути корисно для складання різного роду аналітики як про поведінку користувача, так і для фахівців у сфері медіа.

Інші новини