+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Oracle випустила 24 хмарні рішення у складі Oracle Cloud Platform

Серед нових сервісів, які стали доступними, Oracle Database Cloud – Exadata, Oracle Archive Storage Cloud, Oracle Big Data Cloud, Oracle Integration Cloud, Oracle Mobile Cloud та Oracle Process Cloud.

Розробники отримують можливість керувати даними, аналізувати їх, швидко розробляти, тестувати та розгортати програми. Системні архітектори можуть швидко інтегрувати розгорнуті на підприємстві (локальні) та хмарні програми, бізнес-користувачі матимуть можливість просувати успішні бізнес-ідеї та керувати взаємодією всередині компанії. Високий рівень автоматизації у Oracle Cloud дозволяє швидше отримувати віддачу від інноваційних систем та знижувати витрати.

Серед нових сервісів Oracle Cloud Platform:

  • Oracle Database Cloud. З ним клієнти зможуть запускати Oracle Database у хмарі з тією ж функціональністю, швидкодією та надійністю, начебто вони використовували комплекс Oracle Exadata, розгорнутий безпосередньо на підприємстві. за низькою ціною. Хмарний "deep cloud" архів підходить для рідко використовуваних, але дуже об'ємних даних. Наприклад, для фінансової звітності, медичних та фармацевтичних архівів, культурної спадщини, страхових записів та майстер-копій відеозаписів. Сервіс гарантує SLA корпоративного рівня.
  • Oracle Big Data Cloud Serviceand Big Data SQL Cloud Service пропонує високопродуктивну та захищену платформу обробки різних завдань у Hadoop та NoSQL базах даних, яка дозволить компаніям збирати та обробляти великі дані.
  • Oracle Integration Cloud Service спрощує інтеграцію між хмарними та локальними програмами як Oracle, так і інших постачальників.
  • Mobile Cloud Service спрощує корпоративні мобільні технології, виносячи за дужки всю складну серверну інфраструктуру мобільних додатків.
  • Oracle Process Cloud Service відкриває бізнес-користувачам можливості для впровадження нововведень та надає програми для керування бізнес-процесами без залучення ІТ.

Інші новини