+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Navitel випустила оновлені карти Європи

Оновлення карт Європи Q1 2015 включає 43 країни: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Гібралтар, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Острів Мен, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія , Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія. з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею.

Польща. Карта Польщі містить 69 023 міста та населені пункти, з них 6 887 міст та населених пунктів з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею. Оновлено та розширено базу Корисних Об'єктів Інфраструктури до 238 067 пікселів. Протяжність дорожнього графа становила 645 421 км.

Актуалізовані адресні дані та дорожня мережа наступних міст та населених пунктів: Варшава, Краків, Люблін, Михаловіце, Ніско, Ожарув-Мазовецький, Ополе-Любельське, Пулави, Рава-Мазовецька, Скерневіце, Сохачов, Тарнобжег та інші 36 населених пунктів Польщі.

Внесено брендовані ПОІ для мережевих магазинів Biedronka, InterMarche, E.Leclerc, LeroyMerlin, NOMI, Pepco, Praktiker, REAL, ROSSMANN, RTVEuroAGD, Saturn, ZOO KARINA; мереж АЗС LOTOS, ORLEN, STATOIL, BLISKA.

На карту додані нові ділянки автобана S8, які були введені в експлуатацію.

Фінляндія. На карту Фінляндії нанесено 13 816 міст та населених пунктів, з них — 9 290 міст та населених пунктів з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею. Оновлено та розширено базу Корисних Об'єктів Інфраструктури - тепер картка містить 12680 POI. Істотно оновлено дорожню мережу країни, протяжність дорожнього графа склала 478 412 км.

Вперше додано карти міст Тампере та Марієхамн з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею.

Суттєво оновлено дані про дорожню мережу. та актуалізовані ПОІ у населених пунктах: Йомала, Котка, Коткансаарі, Ланкіла, Марієхамн, Муссало, Ховінсаарі.

Оновлена ​​карта включає нове об'їзне шосе №7 між населеними пунктами Ловіїсу та Хаміна.

< Швеція. Карта Швеції містить 27 063 міста та населені пункти, з них 3 397 міст та населених пунктів з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею. Карта містить 13115 пікселів. Протяжність дорожнього графа становила 396 612 км. На карту Швеції додані новозбудовані шосе:

 • Магістраль E45 від міста Венерсборг до Гетеборга, а також у районі населеного пункту Ліла Едет;
 • Магістраль E6 від Гетеборга до Скеппланда;
 • Шосе №27 поряд з містом Йіславед.
 • Актуалізовані дані про дорожню мережу та дорожні розв'язки в Стокгольмі.
 • Додано нові розв'язки в Гетеборзі.
 • На трасах E6, E45, E4, E20, E18 актуалізовані всі існуючі розв'язки.
 • < /ul>

   

  Молдавія. На карту Молдови нанесено 1 650 міст та населених пунктів, з них — 146 міст та населених пунктів з адресним пошуком та вулично-дорожньою мережею. Карта містить 24914 POI. Протяжність дорожнього графа склала 43 507 км.

  Оновлено вулично-дорожню мережу міст та населених пунктів Молдови: Бадичани, Безени, Вадяни, Дубно, Єгорівка, Косоуци, Паркани, Раковець, Редь-Чершновець, Рублениця, Сороки, Трифанешти, Фрумушика, Христичі та інших 19 населених пунктах.

  У карти всіх країн включено житлову та промислову інфраструктуру міст і населених пунктів з адресним пошуком, докладну дорожню мережу, що включає всі вулиці та дороги з урахуванням спрямованості руху, розв'язок, кругових рухів та іншої навігаційно-значущої інформації .

   

Інші новини