+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила редакції Windows 10

 Редакції Windows 10:

Як і в попередніх версіях,  різні редакції Windows, оптимізовані для різних типів пристроїв і сценаріїв використання. Редакції відповідають особливим потребам клієнтів, будь то домашні користувачі, організації малого бізнесу або великі компанії. Вона забезпечує звичну, індивідуально настроювану взаємодію з комп'ютерами, планшетами та ноутбуками-трансформерами. Windows 10 Домашня відмінно справляється із завданнями будь-якого обсягу. Великий список нововведень робить використання цієї редакції ОС більш продуктивною та захоплюючою.

Кортана — особистий цифровий помічник із найширшими у світі можливостями індивідуального налаштування. Новий веб-браузер Microsoft Edge. Режим Continuum для пристроїв із сенсорним екраном. Біометрична технологія Windows Hello, яка впізнає користувача «в обличчя», а також відбиток пальця та індивідуальний малюнок райдужної оболонки ока. Нарешті, у випуск входить безліч готових універсальних додатків для Windows: «Фотографії», «Карти», «Пошта», «Календар», «Музика», «Відео» та ін.

Windows 10 Mobile створена для мобільних пристроїв, із сенсорним введенням (смартфони, невеликі планшети тощо). До цієї редакції увійдуть ті ж нові універсальні програми для Windows, що й у Windows 10 Домашня, а також нова версія Office, оптимізована для сенсорного введення. Windows 10 Mobile дає користувачам, які приносять особисті пристрої на роботу, чудові можливості підвищення продуктивності, забезпечення безпеки та зручності керування. Крім того, Windows 10 Mobile дозволить деяким новим пристроям скористатися режимом Continuum для телефонів: вони зможуть підключити телефон до великого екрана та користуватися ним як комп'ютером.

Windows 10 Professional — редакція для комп'ютерів, планшетів та трансформерів. У ній звичні та інноваційні функції Windows 10 Домашня доповнені новими можливостями для малого бізнесу. Windows 10 Professional допомагає керувати пристроями та програмами, захищати інформацію, виконувати сценарії віддаленої та мобільної роботи, а також користуватися хмарними технологіями. Пристрої з Windows 10 Professional відмінно підійдуть організаціям, що застосовують модель CYOD (індивідуальний вибір корпоративного пристрою), а також користувачам, які добре знаються на пристроях і пред'являють до них особливі вимоги. Windows 10 Professional також відкриває користувачам доступ до нового Центру оновлення Windows для бізнесу, який допоможе знизити витрати на керування, контролювати розгортання оновлень і постійно мати доступ до найновіших розробок Microsoft.

Windows 10 Корпоративна включає всі функції Windows 10 Professional, а також низку додаткових можливостей, що відповідають потребам середніх та великих організацій. Ця редакція надає сучасні засоби захисту від загроз безпеки, що постійно зростають, націлених на пристрої, особисті дані, додатки та конфіденційну бізнес-інформацію. Windows 10 Корпоративна також підтримує виключно широкий вибір варіантів розгортання операційної системи та повний набір функцій керування пристроями та програмами. Ця редакція буде доступна учасникам програм корпоративного ліцензування, і вони регулярно отримуватимуть оновлення для системи безпеки та доступ до останніх розробок Microsoft. При цьому клієнти зможуть вибрати оптимальний темп переходу на нові технології, у тому числі з використанням нового Windows Update для бізнесу. З Windows 10 корпоративні клієнти також матимуть доступ до програми довгострокового обслуговування для найважливіших пристроїв та робочих середовищ. Як і в попередніх версіях Windows, клієнти корпоративного ліцензування з програмою Software Assurance зможуть отримати оновлення до Windows 10 Корпоративна в рамках програми Software Assurance.

Windows 10 для освітніх установ — спеціальна версія Windows 10 Корпоративна, призначена для навчальних закладів (учнів, викладачів, адміністраторів та обслуговуючого персоналу). Ця редакція буде доступна за програмами корпоративного ліцензування для навчальних закладів. Освітні заклади та окремі учні, які користуються пристроями з Windows 10 Домашня та Windows 10 Pro, отримають можливість оновлення до Windows 10 для освітніх закладів.

Windows 10 Mobile Корпоративна оптимально підійде бізнес-користувачам зі смартфонами та невеликими планшетами. Ця редакція буде доступна учасникам програм корпоративного ліцензування Microsoft. Вона має чудові можливості підвищення продуктивності та безпеки, а також дає організаціям гнучкі можливості управління оновленнями. Крім того, останні версії засобів безпеки та інші новітні розробки будуть моментально доступні в Windows 10 Mobile Корпоративна. ручних терміналів та промислової робототехніки та спеціальний випуск Windows 10 IoT Базова для компактних економічних пристроїв (мережевих шлюзів тощо).

Інші новини

Найкраща ціна