+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

McAfee анонсувала ключові вдосконалення для свого продуктового портфоліо Server Security Suites

Оновлена ​​продуктова лінійка Server Security Suites включає надійні системи захисту серверів, що відкривають можливості для зростання бізнесу, чи йдеться про фізичне, віртуалізоване або хмарне середовище.

Компанія McAfee представляє наступний список нововведень Server Security Suites:

— Спрощена ініціалізація Security Virtual Appliance (SVA) через компонент NSX Composer для розгортань MOVE AV (Agentless).
— Підвищено прозорість та керованість мережної комунікації між віртуальними машинами з MOVE Agentless Firewall, що реалізує VMware vCloud Networking and Security (vCNS) – рішення на базі гіпервізора для віртуалізованих центрів обробки даних. віртуалізованих середовищах.
— Поліпшено оптимізацію ресурсів для віртуалізованих середовищ за рахунок удосконаленої антивірусної діагностики та зниженого навантаження на системні ресурси. існуючим для Amazon AWS і VMware vSphere.

Рішення McAfee Server Security Suites інтегрують основні елементи захисту серверів, які забезпечують масштабованість і гнучкість сучасних дата-центрів. З метою захисту віртуалізованих ЦОД та підтримки серверних робочих навантажень McAfee пропонує наступні нові комплекси інструментів для безпеки серверів:

  • McAfee Server Security Suite Essentials надає фундаментальний захист сервера та управління ним у фізичних, віртуалізованих і хмарних середовищах. Підтримка чорних списків та оптимізованої віртуалізації забезпечують безпеку робочих навантажень на всіх типах серверів. загроз нульового дня та постійних загроз підвищеної складності.

Обидва ці пакети містять технологію McAfee MOVE AV, яка здійснює передовий захист від шкідливого ПЗ у віртуалізованих серверних середовищах і доступна для розгортання на різних платформах. Всі ці можливості тісно інтегровані з програмою McAfee ePolicy Orchestrator для ефективної централізованої оцінки ризиків, вирішення інцидентів та управління безпековими політиками.

Інші новини