+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія GRAPHISOFT® випустила ArchiCAD®13 – нову версію програми для архітектурного проектування

ArchiCAD 13. Огляд програми

ArchiCAD 13 зміцнив свої позиції як найбільш повне та гнучке рішення щодо проектування та документування у BIM категорії. ArchiCAD 13 впроваджує найпередовіші технології, які виробляють революцію в командному доступі до проектної інформації та несе значні вдосконалення щодо підвищення продуктивності у проектуванні та створенні документації.

1. Загальний доступ до проектної інформації

BIM-моделювання ставить перед командою проектувальників складні завдання: при здійсненні BIM-проектування у великих масштабах архітекторам часто доводиться « протискуватися через пляшкове горло» для забезпечення доступу до проекту та управління документообігом. ArchiCAD 13 представляє перший у своїй області GRAPHISOFT BIM-сервер - для управління правами доступу на вимогу та доступу до проекту груп будь-якого розміру як в офісі, так і через мережу Internet.

Швидкість
Завдяки використанню ArchiCAD 13 спільного середовища, тривалий час очікування для синхронізації сервера, залишилося в минулому. Наша провідна сучасна Delta Server технологія різко знизила мережевий трафік, тому члени команди можуть спільно працювати над BIM-проектами в режимі реального часу. Ця технологія робить BIM-проекти доступними за допомогою звичайних Інтернет-з'єднань практично з будь-якої точки світу.

Безпека даних
Пошкодження даних через збою мережі або поломки обладнання являють собою велику небезпеку для керівників CAD/BIM: простий збій комп'ютера може буквально знищити роботу цілого офісу. Але надійна система архітектури BIM-SERVER забезпечує цілісність BIM-проекту в будь-який час. Будь-які помилки даних під час збою робочих місць блокуються, захищаючи цілісність проекту в мережі.

Технологія
Новий підхід до колективної роботи в ArchiCAD 13 з доступом до окремих елементів на вимогу та управління конфліктами на серверному рівні, поєднує гнучкість 2D технологій з високим рівнем координації модельованого світу. Компанії можуть використовувати свої трудові ресурси набагато ефективніше з динамічним та централізовано-контрольованим процесом проектування.

2. Підвищення продуктивності ArchiCAD 13 продовжує традицію вдосконалення продуктивності програми з кожною новою версією. У новій версії було враховано побажання користувачів з метою подальшого удосконалення програми ArchiCAD. Вражаючий список покращень підвищення продуктивності в ArchiCAD 13 включає:

Анотований реєстр креслень
Попередній перегляд дверей та вікон може бути асоціативно анотований, прямо в інтерактивному вікні реєстру. Тільки ця одна особливість дозволяє значно заощадити проектувальникам час проектування.

Орієнтовані проекції
В ArchiCAD 13, Ваш проект вирівнюється, тому що Вам потрібно: просто розгорніть ракурс на екрані перпендикулярно. Тепер Ви можете легко редагувати діагональні крила, тоді як Ваші анотації автоматично підігнатимуть до остаточної орієнтації плану.

Розумна «м'яка» ізоляція
Незважаючи на те, що наповнювачі існують з часу приходу CAD, проектування м'якої ізоляції у змішаних структурах було проблематичним. Проблема м'якої ізоляції в ArchiCAD 13 вирішена на 100%: причому не тільки для 2D, але і для 3D документів. em>Покращене керування об'єктами
Функції загальної проекції моделі допомагають керувати зображенням та оперувати об'єктами бібліотеки на проектному рівні. Частина спеціальної бібліотеки проекту тепер може легко збережена в самому проектному файлі ArchiCAD, повністю виключивши таке явище як «відсутня частина бібліотеки», що відбувалося щоразу, коли частини бібліотеки не завантажувалися з проектом.

Поліпшення роботи з DWG– ArchiCAD 13 зробив значний прогрес у розвитку DWG I/O. Нові властивості включають покращене управління шарами і можливість експортувати кілька шарів в один DWG файл.

Обмін даними з інженерами – ArchiCAD 13 підтримує класифікацію BIM елементів як несучих, так і не несучих навантаження структур, для більш точного експорту до програм, що використовуються інженерами-будівельниками. Тисячі стандартних металоконструкцій тепер доступні в ArchiCAD 13.

64-розрядна підтримка для Windows – природно, як і наступним кроком стало впровадження багатопроцесорної підтримки для ArchiCAD 12, так останньої версії ArchiCAD є підтримка для 64-розрядної ОС Windows.

 

Інші новини