+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Falcongaze випустила нову версію програмного комплексу SecureTower

До системи SecureTower 5.5 було додано цілу низку інструментів, що дозволяють забезпечити всебічний контроль інформаційних потоків, а також моніторинг діяльності співробітників компанії на робочих місцях.

Так, у SecureTower 5.5 з'явилася можливість збору інформації про активності працівників у веб-браузерах. Тепер можна отримувати детальну статистику за часом, який проводять користувачі протягом робочого дня на різних інтернет-ресурсах: у наочному вигляді доступна інформація про те, коли, на якому сайті та скільки часу провів той чи інший співробітник.

Суттєві зміни в SecureTower 5.5 торкнулися Центру звітності. У топ-звітах та звітах центру безпеки з'явилася можливість завдання фільтра по користувачам та групам. Таким чином, тепер можна задавати групи користувачів та будувати зведені інтерактивні звіти по контрольованих каналах передачі даних та за кількістю інцидентів інформаційної безпеки за весь час спостереження або за вибраний інтервал часу, пояснили у Falcongaze. Це дозволяє проводити порівняння показників співробітників усередині різних підрозділів компанії.

Більш того, тепер абсолютно всі звіти в системі (топ-звіти, звіти по центру безпеки та звіти за окремими користувачами) стали повною мірою інтерактивними: клікнувши по будь-якому показнику у звіті можна перейти до вихідних документів і отримати розгорнуту інформацію. Наприклад, при натисканні на кількість повідомлень, надісланих та отриманих користувачем у Skype, зазначену в розділі «Месенджери» звіту користувача, буде здійснено перехід безпосередньо до цих повідомлень. У той же час модуль контролю активності користувачів в SecureTower 5.5 став більш ергономічним. Використовуючи інструмент «Граф-аналізатор» взаємозв'язків персоналу» можна переглядати контакти співробітників у зручному для себе вигляді: групувати у таблиці, або навпаки, розгруповувати, перетягувати елементи та довільно розташовувати їх у вікні, а також зберігати звіт щодо взаємозв'язків в окремий файл у графічному форматі.

У новій версії з'явилася можливість віддаленого прослуховування мікрофонів, вбудованих або підключених до робочих станцій користувачів, у режимі реального часу та з опцією збереження отриманих записів. Використання цього інструменту дозволяє виявляти випадки розголошення конфіденційної інформації в мовленні.

Оптимізовано роботу SecureTower у великих корпоративних мережах з великою кількістю користувачів — за словами розробників, швидкість обробки інформації збільшилася в кілька разів. Як результат, тепер пошук даних щодо того чи іншого користувача в організаціях, де штат співробітників обчислюється тисячами, займає менше часу.

Інші новини