+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Eset поновила корпоративні продукти

Оновлення торкнулися нового продукту для централізованого керування Eset Remote Administrator (версія 6.2), рішення для захисту файлових серверів Eset File Security для Microsoft Windows Server (6.2) та продукт Eset Endpoint Antivirus для OS X (6.1) для крос- платформного захисту робочих станцій на базі комп'ютерів Apple Фахівці Eset провели серію опитувань корпоративних користувачів та доопрацювали продукти відповідно до потреб та стилю роботи ІТ-фахівців компаній-замовників.

Eset Remote Administrator тепер підтримує двофакторну автентифікацію, що дозволить безкоштовно захистити віддалений доступ до мережі до десяти акаунтів адміністраторів, Крім того, у продукті реалізовано низку доробок відповідно до запитів поточних корпоративних користувачів, і тепер Eset Remote Administrator найбільш повно відповідає їх потребам.

Оновлення торкнулися і рішення Eset File Security для Microsoft Windows Server. Завдяки новій функції сканування Hyper-V адміністратор мережі може перевіряти файли на віртуальних машинах без встановлення додаткових агентів, що дозволяє заощаджувати системні ресурси, зазначили у компанії.

У свою чергу, оновлена ​​версія Eset Endpoint Antivirus для OS X отримала підтримку модуля "Контроль пристроїв", що захищає доступ до даних. Функція дозволяє блокувати несанкціонований доступ до мережі CD, DVD або USB-пристроїв, створюючи правила для груп користувачів відповідно до корпоративної політики безпеки.

Інші новини