+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero розширює можливості CodeGear™ RAD Studio 2009 від Windows до .NET і Mono

Компанія Embarcadero Technologies оголосила про випуск продукту CodeGear RAD Studio 2009. Це рішення для швидкої комплексної розробки додатків надає незалежним постачальникам ПЗ та розробникам програмного забезпечення для вирішення наукових, технічних та бізнес-завдань все необхідне для створення програм для платформ Windows ® і .NET, веб-додатків та програм баз даних незалежно від того, яку базу даних вони використовують.

CodeGear RAD Studio 2009, флагманський продукт компанії Embarcadero для платформ Windows і. програм для .NET. Це поєднання продуктів надає розробникам комплексне середовище, що підтримує як розробку власних програм Windows, так і створення керованого коду для .NET Крім того, новий випуск RAD Studio Architect включає продукт Embarcadero ER/Studio® Developer Edition для проектування баз даних.

Важливість швидкого виконання робіт та використання меншої кількості ресурсів постійно зростає. RAD Studio 2009 допомагає розробникам та групам швидко та якісно задовольняти вимоги ІТ, підрозділів та незалежних постачальників ПЗ до розробки програмного забезпечення RAD Studio 2009 – це єдине рішення швидкої розробки додатків Windows. Тепер воно також охоплює .NET на платформі Windows, а також Linux і Mac OS X за допомогою Mono», - каже Майкл Суіндел (Michael Swindell), віце-президент з продукції компанії Embarcadero.

RAD Studio надає розробникам додатків для .NET такі ключові можливості:

  • абсолютно нове середовище розробки Delphi Prism, створене на основі компілятора RemObjects Oxygene™;
  • використання переваг найкращих інноваційних технологій .NET, включаючи WinForms, WPF, ADO.NET, ASP.NET та LINQ;
  • підтримка розгортання на платформі Mono для Mac OS X та Linux;
  • можливість розробки додатків баз даних, використовуючи добре знайому функціональність dbExpress, та створення клієнтів .NET, які підключаються до власних серверів DataSnap.

RAD Studio надає розробникам додатків для Windows наступні можливості:

  • легке створення додатків, що обробляють глобальні дані, використовуючи нову підтримку Unicode в інтегрованому середовищі розробки та бібліотеці візуальних компонентів (VCL);
  • модернізація інтерфейсів користувача за допомогою нових і вдосконалених елементів управління бібліотеки VCL;
  • використання сучасних мовних функцій Delphi, таких як шаблони та анонімні методи, а також підтримка попередньої версії стандарту C++0x C++Builder;
  • створення потужних, ефективних та безпечних додатків баз даних за рахунок відокремлення даних від бізнес-логіки за допомогою нової платформи DataSnap;
  • нове представлення структур баз даних за допомогою засобів моделювання та візуалізації даних у випуску Architect.

Доступні три редакції RAD Studio: RAD Studio Professional для створення програм з підключенням до локальної базі даних; RAD Studio Enterprise для створення клієнт-серверних та багаторівневих додатків баз даних та веб-додатків; RAD Studio Architect, що включає потужні можливості моделювання та проектування баз даних.  

Інші новини

Найкраща ціна