+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія «Доктор Веб» випустила програмні продукти Dr.Web 6.0 для Unix

Надійність та масштабованість Dr.Web 6.0 для поштових серверів Unix була посилена за рахунок реалізації балансування навантаження між декількома антивірусними демонами, розташованими на різних хостах.

Були додані параметри, що обмежують загальне число та максимальну вкладеність mime-частин у листі. Для поштових серверів Postfix і Sendmail додано підтримку широко використовуваного протоколу Milter версії 6.

Реалізовано перевірку листів, що передаються з використанням протоколів POP3, POP3s, IMAP та IMAPs. Разом з тим у продукті реалізована технологія репутаційного IP-фільтра, який дозволяє тимчасово блокувати IP-адресу, якщо статистика говорить про її сумнівну репутацію. Було змінено формат карантину; в той же час додана можливість обмежувати зберігання підозрілих об'єктів не тільки за часом, а й їх розміру та/або кількості.

З'явилася можливість об'єднувати рахунок від антиспаму з результатами перевірки іншими компонентами системи — тепер на винесення вердикту «спам» впливає не тільки модуль антиспаму, але й такі компоненти як SMTP-сервер та антивірус. Це дозволяє підвищити ефективність боротьби з поштовим «сміттям». і можуть класифікуватись як небажані, тепер при необхідності не позначаються як спам.

Частина змін у Dr.Web для поштових серверів Unix торкнулася зручності адміністрування захисту. Так, були значно розширені можливості керування продуктом з використанням командного рядка. Додано ряд налаштувань щодо статистики: тепер звіти про роботу програми доступні на рівні користувачів та груп; додано статистику щодо спаму, безумовного спаму та відфільтрованих повідомлень, а також за результатами антивірусної перевірки вкладень. Деталізація статистики тепер можна налаштувати. Дизайн звітів було оновлено.

У SMTP proxy додана можливість перевірки не тільки доменів, що захищаються, а й адрес, що захищаються. Це дозволяє виключати одержувачів з невірно вказаною адресою на етапі SMTP-сесії, а також ефективно протидіяти DHA-атакам. Крім того, покращено продуктивність компонента, що відповідає за отримання пошти.

У шостій версії Dr.Web для поштових серверів Unix з'явилася можливість перегляду часто задаваних запитань користувача.

У Dr.Web для інтернет-шлюзів Unix удосконалено запобігання спробам відвідування шкідливих ресурсів: замість банера, що веде на заражений сайт, відображається попередження, а в у разі спроби відвідування сайту з чорного списку надсилається повідомлення. Також було реалізовано можливість роботи продукту без використання антивірусного демона – у режимі перевірки тематичних чорних списків. Крім цього, було значно покращено редактор mime-правил у веб-інтерфейсі, що дозволяє реагувати на різні об'єкти в залежності від їхнього mime-типу. можливість використання динамічного пулу процесів: обробники запитів додаються та відключаються залежно від рівня навантаження. Це дозволило відмовитися від старого механізму управління процесами та значно покращити масштабованість програми.

Для зручності роботи з продуктом додана підтримка груп користувачів та груп/категорій з різними налаштуваннями, у тому числі і за блокованим/дозволений контентом.

У Dr.Web для файлових серверів Unix була додана підтримка Samba 3.5

< p>Для всіх трьох продуктів була реалізована підтримка автоматичного оновлення ключового файлу.

Програмні продукти Dr.Web для поштових серверів, інтернет-шлюзів і файлових серверів Unix доступні відповідно в рамках ліцензії на Dr.Web Mail Security Suite, Dr.Web Gateway Security Suite та Dr.Web Server Security Suite.

 

Інші новини