+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія "Доктор Веб" повідомляє про початок роботи нового сервісу для користувачів Dr.Web. Тепер, якщо електронна адреса, вказана при реєстрації антивірусу, більше не використовується, клієнти можуть прив'язати до своєї ліцензії інший e-mail.

Якщо термін дії вашої ліцензії ще не минув, але з якоїсь причини ви більше не маєте можливості користуватися електронною адресою, вказаною при реєстрації, зверніться до нового сервісу компанії «Доктор Веб» та прив'яжіть до своєї ліцензії іншу e-mail.

Щоб змінити свій реєстраційний e-mail, у спеціальній формі необхідно підтвердити законність володіння ліцензією — тобто вказати колишню електронну адресу, на яку зареєстровано ліцензію, та серійний номер Dr.Web, для якого потрібно змінити адресу. Посилання на підтвердження зміни реєстраційної адреси буде надіслано на нову адресу електронної пошти. Також повідомлення про такий запит буде надіслано на реєстраційну адресу ліцензії.

Після прив'язки ви зможете отримувати сервісні повідомлення на нову адресу, проте при вході до сервісів, призначених лише для законних власників ліцензій Dr.Web, вам, як і раніше, треба буде вказувати саме реєстраційний e-mail.

_blank">Дізнатися докладніше про сервіс заміни реєстраційної e-mail ліцензії Dr.Web

Інші новини