+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія "Доктор Веб" попереджає: 25 травня о 10 годині ранку почнеться знищення всіх даних

Компанія «Доктор Веб» – російський розробник засобів інформаційної безпеки під маркою Dr.Web – нагадує користувачам, що 25 травня о 10 ранку, а також 25 числа кожного місяця починається спрацювання деструктивної функції хробака Win32.HLLW.AntiDurov.

В результаті його дії почнеться видалення всіх файлів з диска C.

Щоб запобігти знищенню інформації, радимо завантажити актуальну версію безкоштовної лікуючої утиліти Dr.Web CureIt!, що включає останні оновлення до вірусної бази Dr.Web, і виконати сканування комп'ютера. Це допоможе не тільки позбутися зазначеного вірусу, а й очистити систему від шкідливих об'єктів, які не помічені іншим антивірусом.

Для тих, хто не встигне до 25 травня скористатися Dr.Web CureIt! і вилікувати від цього хробака комп'ютер, найкраща дія - негайне вимкнення живлення комп'ютера, що дозволить зберегти якщо не всі дані, то хоча б їхню частину.

Утиліта Dr.Web CureIt! - незамінний засіб для регулярної перевірки ефективності встановленого антивірусу. Вона не потребує встановлення, не конфліктує з жодним антивірусом. Використання утиліти допоможе Вам ухвалити об'єктивне, засноване на власному досвіді рішення про доцільність переходу на антивірус Dr.Web.

Інші новини

Найкраща ціна