+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія «Доктор Веб», повідомляє про початок бета-тестування нового продукту – Dr.Web для Windows Mobile.

Компанія «Доктор Веб», російський розробник систем антивірусної безпеки сімейства Dr.Web, повідомляє про початок бета-тестування нового продукту – Dr.Web для Windows Mobile.

Антивірус Dr.Web для Windows Mobile забезпечує антивірусний захист кишенькових комп'ютерів та комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile 2003/5.0/6.0 за рахунок об'єднання постійного антивірусного захисту (перехоплення вірусів у режимі реального часу) та сканування на запит (Перевірка файлів на вимогу).

Виявивши шкідливу програму, монітор тимчасово блокує знайдений файл, виводить попередження та пропонує вибрати одну з трьох дій (ігнорувати, видалити, перемістити в карантин). Вся інформація про роботу монітора зберігається у журналі.

Антивірус Dr.Web для Windows Mobile надає користувачеві можливість перевірки мобільних пристроїв на віруси вимогу, яка виконується за допомогою сканера. Перевірці можуть піддаватися як пам'ять самого пристрою, так і карти пам'яті, встановлені на ньому. Існує два типи сканування: повне та вибіркове. За результатами сканування, користувач може застосувати до виявлених шкідливих об'єктів одну з трьох дій: ігнорувати, видалити, перемістити в карантин (спеціальну папку, створену Антивірусом на пристрої).

Функція оновлення антивірусних баз даних, вбудована в Антивірус Dr.Web для Windows Mobile, дозволяє захиститися від найсвіжіших шкідливих програм. Оновлення вірусних баз через Інтернет здійснюється вручну через меню сканера.

Компанія «Доктор Веб» запрошує всіх бажаючих взяти участь у зовнішньому бета-тестуванні нового продукту. Для отримання доступу до закритої зони для бета-тестерів необхідно зареєструватися.

За підсумками бета-тестування кожен тестер, який взяв участь у тестуванні Антивірусу Dr.Web для Windows Mobile безкоштовно отримає електронну версію Dr.Web для Windows Mobile.

Найактивнішим учасникам програми надається унікальна можливість придбати Антивірус Dr.Web для Windows Mobile зі знижкою 80% від стандартної ціни на будь-яку кількість об'єктів, що захищаються, і на строк до 3-х років

>

Інші новини

Найкраща ціна