+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Corel представила нові продукти в лінійці доступних та простих у використанні рішень для нелінійного відеомонтажу – VideoStudio® Ultimate X9 та VideoStudio® Pro X9.

Для тих користувачів, кому необхідні максимальні можливості з редагування відео та створення роликів, до редакції Corel VideoStudio Ultimate X9 включено підтримку до шести камер у режимі Multi-Camera Editor (на дві більше, ніж у версії Pro), робота з розширеним списком форматів, включаючи MXF (XAVC), а також додаткові 11 пакетів спеціальних ефектів преміальної якості від компаній NewBlue, Borris Grafitti та ProDAD.

Corel VideoStudio UltimateX9 вдало поєднує найширші можливості для творчого редагування відео з дивовижною простотою у використанні. Готові шаблони проектів InstantProject дозволять максимально швидко створити ролик, або завжди є можливість використовувати «класичне» робоче середовище з тимчасовою шкалою з кількома доріжками. У відеоролик можна об'єднати до 6 відеопотоків з різних кутів зйомки завдяки новій функції Multi-Camera Editor, що дозволяє захоплювати матеріал із різних джерел. Функція синхронізації звуку допоможе автоматично підігнати ролики. Більше 2000 ефектів, переходів і титрів, що налаштовуються, а також 11 додаткових пакетів спеціальних ефектів преміальної якості дозволять створювати незабутні відеоролики, не тільки позбавлені «аматорських» недоліків, але й ефекти професійного рівня. Завдяки новим інструментам для автоматичного балансування рівнів та точного регулювання фонового звуку, аудіодоріжка завжди буде виразною та чистою. Крім того, VideoStudioUltimateX9 пропонує розширені можливості розповсюдження відео: підтримуються пряме завантаження роликів на популярні інтернет-ресурси, авторинг DVD-дисків професійного рівня, експорт з адаптацією для перегляду на популярних портативних пристроях.

Corel< /b>VideoStudioProX9 містить усі необхідні інструменти, щоб зробити роботу з відео простою, швидкою та приємною, при цьому гарантуючи чудові результати. Режим FastFlick™ та готові шаблони проектів InstantProjects допоможуть створити ролик за лічені хвилини, при цьому завжди є можливість перейти до професійного режиму редагування з тимчасовою шкалою з кількома доріжками. У відеоролик можна об'єднати до 4 відеопотоків з різних кутів зйомки завдяки новій функції Multi-Camera Editor, що дозволяє захоплювати матеріал із різних джерел. Функція синхронізації звуку допоможе автоматично підігнати ролики. Інструменти швидкого усунення поширених проблем при зйомці, більше 1500 ефектів, титрів і переходів, що настроюються, включаючи фільтри NewBlue FXVideoEssentialsII дозволять створювати високоякісні ролики з унікальними авторськими стилістичними рішеннями. Крім того, інтелектуальний інструментарій роботи зі звуком допоможе досягти оптимального балансування рівнів та граничної чіткості мовлення. Готове відео можна записувати на DVD, вивантажувати в соціальні мережі або експортувати для перегляду на популярних гаджетах.

Детальнішу інформацію про нововведення в VideoStudioPro X9 та VideoStudioUltimateX9, а також порівняння двох версій можна знайти на веб-сторінці за адресою www.videostudiopro.com/< span lang="EN-US">compare

Інші новини

Найкраща ціна