+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Компанія CodeGear анонсувала Delphi for PHP 2.0

У компанії "Ай Ті Про" можна придбати Delphi for PHP 2.0, нову версію засобу швидкої розробки веб-додатків мовою PHP. Розширений набір компонентів, підтримка національних мов та інтегрована підтримка MySQL та InterBase дозволяють веб-розробникам швидко та ефективно розробляти програми.

  • Єдине наявне на ринку рішення візуальної розробки на PHP з використанням технології  "drag-and-drop"
  • Створення керованих даними веб-додатків з широкими можливостями підключення до баз даних < /li>
  • Створення сторінок і сайтів, які використовують AJAX Web 2.0
  • Все, що може знадобитися від середовища розробки PHP, включаючи потужний редактор коду, відладчик, профайлер, інструменти для роботи з базами даних та ін.
  • Використовуйте бібліотеку компонентів VCL для PHP з більш ніж 70 візуальними компонентами для швидкої розробки з можливістю розширення вашими власними компонентами

Революція у сфері веб-розробки на PHP. Delphi для PHP революціонізує веб-розробку за рахунок повністю інтегрованого середовища візуальної розробки та інфраструктури компонентів для PHP. Надійне та звичне середовище RAD забезпечить високу ефективність та зручність використання. Потужний редактор PHP, відладчик та профільник підвищують ефективність та швидкість написання коду.

Широкі можливості підключення до баз даних для створення керованих даними додатків. Можливість підключення до таких баз даних, як MySQL, Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL та InterBase реалізована безшовно, а інтегрована бібліотека класів компонентів VCL для PHP допомагає розробникам швидко та візуально. створювати веб-програми на PHP і легко інтегрувати PHP, компоненти та відкритий код JavaScript/AJAX.

Єдине наявне на ринку рішення для візуальної розробки "drag-and-drop". Тільки Delphi для PHP забезпечує уявлення як коду, так і дизайну PHP-додатків у рамках середовища IDE. Представлений дизайн додатків дозволяє розробнику створювати інтерфейси користувача, підключення до баз даних і т.д. за допомогою "перетягування" та "кидання" компонентів з палітри інструментів на форму. Властивості та події можуть бути встановлені за допомогою інспектора об'єктів, при цьому зміна таких властивостей, як шрифт, колір і розмір, негайно відображається на поданні дизайну. source" з простотою візуальної розробки. Delphi для PHP використовує та інтегрує бібліотеку класів PHP 5, що називається VCL для PHP. VCL для PHP є системою з відкритим вихідним кодом ("open source") і може працювати практично з будь-яким вихідним кодом на PHP, середовищем або бібліотекою як з візуальними компонентами, що проектуються і повторно використовуються. Просто помістіть компоненти на форму та використовуйте їх у ваших програмах. Компоненти VCL для PHP мають вбудовані властивості, методи та події, що значно полегшує розробку веб-інтерфейсів. VCL для PHP є повністю розширюваною системою, що спрощує її використання для розробки нових класів і компонентів. Багатофункціональний редактор та відладчик значно прискорить та спростить стомлюючий процес пошуку помилок у коді. Delphi для PHP має редактор вихідного коду, що настроюється, з можливістю кольорового підсвічування синтаксису, використання закладок для навігації за великими файлами та функції "Сode Insight" для допомоги у виборі методів та властивостей. Інтегрований відладчик допоможе знайти та усунути помилки, переглянути точки зупинки, а також значення локальних та глобальних змінних. Новий інтегрований профільувальник Delphi для PHP спростить виявлення вузьких місць продуктивності у ваших веб-додатках на PHP.

Інші новини

Найкраща ціна