+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Citrix представила інновації в галузі доставки додатків та інфраструктури віртуальних робочих столів

За допомогою оновленого Citrix Receiver користувачі отримають одне інтуїтивно зрозуміле середовище, яке виглядає та працює однаково для різних пристроїв та операційних систем. Citrix Receiver дозволить ІТ-адміністраторам налаштовувати зовнішній вигляд і принцип роботи інтерфейсу, щоб співробітники могли отримувати однакові можливості при використанні пристроїв на базі Windows, Mac, iOS, Android, Chrome або Linux. Для спрощення пошуку та завантаження програм, віртуальних, мобільних або SaaS, Citrix Receiver інтегрований з Citrix StoreFront 3.0, який об'єднає ІТ-сервіси, що надаються новими випусками XenApp, XenDesktop і XenMobile. та мобільних додатків для кінцевих користувачів. StoreFront 3.0 також надає ІТ-організаціям захист та гнучкість для Простішого управління. У той же час StoreFront дозволяє перенести робочі навантаження в NetScaler Gateway для забезпечення високої швидкості роботи та безпеки.

Адаптація відповідно до потреб бізнесу. Хоча Citrix протягом багатьох років надає Windows-додатки для Linux, окремі компанії використовують інженерні та дослідні програми Linux і хочуть продовжити їх використання у віртуальному середовищі. Для вирішення цього завдання Citrix представила функцію віртуальних десктопів Linux для того, щоб співробітники могли запускати додатки Linux на пристроях з іншими операційними системами. Citrix DesktopPlayer для Mac дозволяє користувачам Mac запускати віртуальні робочі столи та програми Windows при підключенні до мережі без підключення до мережі та при повільному підключенні до мережі. Також Citrix надає технологічну ознайомлювальну версію рішення DesktopPlayer для ОС Windows, щоб надати доступ до бізнес-додатків з особистих та корпоративних ноутбуків з ОС Windows.

Просте оновлення та перенесення програмних продуктів
Крім того, компанія представила нові сервіси, які допомагають простіше переходити з ранніх версій XenApp на останні версії XenApp і XenDesktop. Для спрощення та автоматизації цього процесу раніше цього року Citrix запустила бета-версію сервісу оновлення XenApp, який є хмарним веб-інструментом, що збирає інформацію про конфігурації та налаштування і потім автоматично створює скрипт для перенесення цих налаштувань у нове середовище XenApp.

Інші новини

Найкраща ціна