+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія CA Technologies оголосила про випуск нової версії ERwin Modeling R9.5

Організації всього світу стикаються з феноменом "інформаційного навантаження": сьогодні вони змушені керувати величезними масивами даних на великій кількості платформ, при неухильному зростанні числа користувачів, в умовах діапазону користувацьких ролей і навичок, що розширюється. Фахівці з управління даними невпинно шукають більш досконалі шляхи інтеграції різних джерел даних та способи покращення комунікацій між ІТ та бізнесом. Завдяки застосуванню CA ERwin r9.5 моделювання даних стає центральною сполучною ланкою діяльності з управління інформацією в організації. Нова версія програмного продукту надає принципово нові можливості:

1.Підтримка технологій роботи з великими масивами даних:

  • інтеграція з Apache Hadoop hive, Cloudera та Google BigQuery;
  • подання даних у традиційному вигляді.

2. Новий функціонал Web Portal:

  • забезпечення інтеграції та централізованої візуалізації як традиційних, так і нових джерел даних, що безпосередньо впливають на прийняття управлінських рішень;
  • простий, інтуїтивно зрозумілий, налаштований веб-інтерфейс, який дозволяє бізнес-фахівцям і ІТ-фахівцям організації легко візуалізувати важливі метадані, що зберігаються в CA ERwin Data Modeler; подання та пошуку інформації.

3. Новий генератор звітів Designer Report, який дозволяє найкраще збирати та візуалізувати дані в процесі обміну інформацією між усіма категоріями бізнес-фахівців та технічних фахівців у масштабах усього підприємства. Designer Report має:

  • простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
  • можливістю перегляду в HTML, експорту в Excel;
  • створення графічних діаграм з можливістю перегляду метаданих.

4. Підтримка Teradata v13.1/v14/v14.1

CA ERwin дозволяє організувати управління даними, їх аналіз та створення звітів таким чином, що всі зацікавлені користувачі, незалежно від досвіду можуть працювати з усім обсягом корпоративних даних на новому, більш глибокому рівні їх осмислення. CA ERwin r9.5 істотно полегшує можливість аналізу даних та спільної роботи з ними, забезпечуючи єдине подання інформації з будь-яких джерел - навіть в умовах, коли ландшафт даних продовжує розширюватися.

CA ERwin допомагає організаціям швидко та легко об'єднувати розрізнені джерела даних у єдине інформаційний простір організації та таким чином отримувати синергетичний ефект, який має вирішальне значення для успіху управління корпоративними даними. Налагодивши ефективне управління та аналіз усієї внутрішньої та зовнішньої екосистеми даних, корисних організації, компанія може отримати серйозні конкурентні переваги.

Інші новини

Найкраща ціна