+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія AVAST Software анонсувала свою лінійку антивірусів на 2015 рік

Усі програми тепер містять функцію захисту домашніх мереж, яка сканує локальні мережі на різні вразливості: перевіряє статус бездротового Wi-Fi-з'єднання, параметри роутера, налаштування паролів тощо.

Нова опція розумного сканування, доступна з головної консолі, послідовно запускає всі сканери avast!: антивірусний, домашніх мереж, програмних оновлень та файлового сміття. Результати цих перевірок відображаються у загальному вікні, тому знайдені проблеми можна усунути в один клік мишкою.

Кожен антивірус avast! 2015 року навчився сканувати підключення, захищені протоколами TLS/SSL, щоб виявляти загрози в будь-якому HTTPS-трафіку. Крім того, технологія AVAST DeepScan може задіяти віртуалізацію на базі обладнання для запуску процесів у їхній власній віртуальній машині, ізольованій від системи користувача, з метою підвищення безпеки та удосконалення виявлення. Зрозуміло, що для цього апаратна віртуалізація повинна підтримуватися на персональному комп'ютері користувача.

Платні продукти компанії AVAST з лінійки 2015 поповнилися компонентом SecureDNS – власною DNS-системою AVAST, яка допомагає захищати користувача від перехоплення DNS під час роботи через незахищені мережі.

Інші новини

Найкраща ціна