+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія «Айдеко» повідомляє про завершення масштабного бета-тестування та вихід нової версії свого флагманського продукту, інтернет-шлюзу Ideco ICS 5.

Нове ядро ​​Linux: розширення переліку підтримуваного обладнання Найважливіше покращення в Ideco ICS 5 – це адаптація ключових компонентів інтернет-шлюзу під нове ядро ​​Linux.

Нова версія Антивірусу Касперського. В інтернет-шлюз Ideco ICS 5 інтегрований антивірус, розроблений на базі найсучаснішого движка від Лабораторії Касперського, який має безліч переваг:

  • Покращена робота з оперативною пам'яттю при сканування об'єктів. Споживання пам'яті знизилося на 60%, згідно з внутрішніми тестами ЛК.
  • Новий формат антивірусних сигнатур, тепер сигнатури займають менший обсяг оперативної пам'яті.
  • Поліпшені евристичні технології: збільшився рівень виявлення шкідливих програм, які ще не додані до антивірусних сигнатур.
  • Покращена робота зі стислими та архівованими об'єктами: підтримуються близько 4000 різних форматів пакувальників та архіваторів. Підтримка лікування архівів поширених форматів.

Новий веб-інтерфейс. Поліпшити інтерфейс, забезпечивши наступність — одне з найскладніших завдань, яке було вирішено в процесі розробки «п'ятірки» .

Розширення підтримки систем віртуалізації. Інтернет-шлюз Ideco ICS 5 пропонує користувачам суттєво розширену підтримку систем віртуалізації. Тепер рішення може бути гарантовано запущене в таких гіпервізорах, як VMWare, Citrix, Microsoft Hyper-V та інших.

Плани на майбутнє. Нова версія інтернет-шлюзу Ideco ICS 5 у тому числі й платформою для майбутнього розвитку. У найближчих оновленнях планується продовжити роботу над ергономічністю веб-інтерфейсу, оновити модуль захисту від витоків інформації (DLP), суттєво переробити підсистему контентної фільтрації та багато іншого. Крім того, продовжується розробка високотехнологічних модулів, що дозволяють боротися як з внутрішніми, так і зовнішніми мережевими загрозами.

Інші новини