+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Adobe Systems Systems випустила другу бету версію оновлення Lightroom 3

Компанія Adobe Systems випустила другу бета версію оновлення Photoshop Lightroom 3, доступну для завантаження в Adobe Labs. Перша версія Lightroom 3 мала небувалий успіх серед користувачів (понад 350 тисяч завантажень). Друга бета версія враховує результати тестування попереднього оновлення, при цьому пропонує користувачам ряд нових функцій та можливість покращеної роботи з додатками. відео-файлів із камер DSLR, раціоналізовані процеси та додаткові приховані функції для швидкої роботи із зображеннями. Нові можливості шумозаглушення яскравості допомагають фотографам отримувати виняткову якість зображень фотографій з високим рівнем чутливості. З урахуванням побажань користувачів під час першого періоду тестування бета було оптимізовано процес імпортування зображень та вдосконалено систему створення водяних знаків. Компанія Adobe Systems дякує всім учасникам тестування та сподівається на подальшу співпрацю з фотографами з різних спільнот, чиї відгуки становлять особливу цінність для компанії та сприяють удосконаленню продукції.

Про продукт Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom є зручним рішенням для роботи з цифровими фотографіями, яке дозволяє професійним фотографам та любителям завантажувати, редагувати та демонструвати зображення в рамках роботи з одним і тим самим додатком.

Друга бета версія Adobe Photoshop Lightroom 3 доступна на 12 мовами для безкоштовного завантаження для операційних систем Macintosh та Windows.

Інші новини

Найкраща ціна