+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Компанія Acronis випускає локалізовану версію корпоративної лінійки продуктів Acronis True Image Echo

Компанія Aflex software, офіційний представник у країнах СНД компанії Acronis®, постачальника доступного, масштабованого програмного забезпечення для управління засобами зберігання та аварійного відновлення даних, оголосила про випуск локалізованої версії корпоративної лінійки продуктів < strong>Acronis True Image Echo™.
Нове рішення від відомого вендора дозволяє IT-фахівцям здійснювати резервне копіювання та відновлення як фізичних, так і віртуальних серверів у будь-яких варіантах та поєднаннях. Acronis True Image Echo™ - це новий ступінь у розвитку програм Acronis корпоративного класу для резервного копіювання, відновлення, перенесення даних та віртуалізації. Продукти лінійки Acronis True Image Echo™ забезпечують побудову корпоративних систем резервного копіювання та відновлення даних у мережах, що складаються з серверів та робочих станцій на базі Windows та Linux, незалежно від того, чи є комп'ютери фізичними чи віртуальними. Acronis підтримує всі основні технології віртуалізації, такі як VMware®, Microsoft®, XenSource®, SWsoft® та Parallels®.
Використовуючи формат Acronis Virtual Live Data, який звільняє дані на жорсткому диску від прив'язки до файлового формату та платформі, Acronis True Image Echo™ створює образи дисків, що переносяться, незалежні від апаратної платформи, дані з яких можна перенести в будь-яке віртуальне або фізичне середовище. Це досягається шляхом використання Acronis Universal Restore - додаткового модуля Acronis True Image Echo™ . В Acronis True Image Echo™ реалізовані нові додаткові функції: підтримка VMDK та динамічних дисків, резервне копіювання при настання заданої події, ініціалізація по мережі (Wake on LAN).
«Частка віртуальних серверів у порівнянні з фізичними комп'ютерами у обчислювальних середовищах наших клієнтів швидко зростає,» - сказав Уолтер Скотт, генеральний директор компанії Acronis, - « Однак цей перехід - справжній кошмар для менеджерів IT, який змушує їх навчатися поєднувати фізичні та віртуальні технології в єдину обчислювальну інфраструктуру. Acronis True Image Echo™ пропонує найуніверсальніше та найдоступніше вирішення проблеми створення, управління та захисту корпоративних даних та програм незалежно від того, коли і де ці дані були створені».
Сімейство програмних продуктів корпоративної лінійки Acronis True Image, що включає версії для мережевих робочих станцій та серверів на базі Linux та Windows, пропонує такі можливості щодо вдосконалення процедур аварійного відновлення даних:
 • Відновлення даних на комп'ютері іншої конфігурації - швидке та повне відновлення даних на будь-яке доступне резервне обладнання завдяки можливості перенесення даних із резервних копій на будь-яке обладнання або у віртуальні машини.
 • Підтримка Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS) забезпечує можливість резервного копіювання критично важливих програм, таких як Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server та Oracle, безпосередньо на працюючому сервері без відключення від мережі або обмеження доступу до баз даних у процесі створення резервних копій.
 • Підтримка 64-бітних версій Windows та 64-розрядних процесорів дозволяє використовувати Acronis True Image Echo як єдину платформу для резервного копіювання, навіть якщо в компанії одночасно використовуються комп'ютери та програмне забезпечення різних поколінь.
 • Віддалене автоматичне відновлення даних за допомогою агента Acronis, що запускається дистанційно, дозволяє відновлювати всі системи в локальній мережі з одного центрального джерела (доступно тільки у версіях Enterprise Server і Workstation).
 • Завантаження з образу за допомогою утиліти Acronis Snap Restore™ дозволяє скоротити простої обладнання та негайно відновлювати роботу обладнання та доступ до даних (повне відновлення даних із резервної копії при цьому здійснюється у фоновому режимі).
 • Автоматична перевірка образів дає впевненість у можливості використання створених образів для відновлення даних.
 • Диференційне/інкрементне резервне копіювання: завдяки створенню проміжних резервних копій ви можете бути впевнені, що більше ніколи не втратите дані, створені між двома циклами повного резервного копіювання.
 • Резервне копіювання на основі файлів на додаток до традиційного резервного копіювання на основі образів забезпечує гнучкий захист систем.
 • Вилучення файлів із резервного копіювання дозволяє створювати резервні копії лише важливих даних і тим самим заощаджувати місце на носіях інформації.
 • Підтримка журналу подій Windows і SNMP дозволяє здійснювати адміністрування даних шляхом підключення до програми контролю мереж.
 • Спеціальні сценарії, що запускаються до або після операції резервного копіювання, дозволяють забезпечити відповідність корпоративній політиці в галузі резервного копіювання даних.
 • Контроль швидкості запису на жорсткі диски, споживання ресурсів процесорів та пропускної спроможності мережі дозволяє оптимізувати розподіл апаратних ресурсів та запобігти можливим збоям, спричиненим перевантаженням системи.

Інші новини