+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Кіберзловмисники заманюють жертв на фішингові сайти за допомогою платної реклами, що таргетує

Кіберзловмисники заманюють жертв на фішингові сайти за допомогою платної реклами, що таргетується

Фахівці з «Лабораторії Касперського» попередили користувачів YouTube про новий вид шахрайства, пов'язаний із платною рекламою.

За словами експертів, зловмисники заманюють жертв на фішингові сайти за допомогою платної таргетованої реклами, обіцяючи легкі гроші за проходження опитування, в рамках благодійної акції або розіграшу подарунків. Відеоролики також супроводжуються фальшивими коментарями та відгуками для більшої правдоподібності.

Але якщо такий вид шахрайства існував і раніше, використання злочинцями платної реклами стало новим підходом. За розрахунками зловмисників, користувачі будуть легко довіряти такому ресурсу, оскільки вже звикли до такого роду реклами.

«З початку цього року захисні рішення компанії заблокували майже 17 мільйонів спроб переходу на подібні фішингові сайти, які обіцяють солідні виграші», - повідомили у прес-службі компанії.

Фахівці компанії рекомендують користувачам використовувати надійні антивірусні програми, що включають захист із технологією розпізнавання та блокування фішингової загрози.

Інші новини