+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Кіберзлочинці навчилися викрадати кошти з банківських рахунків за допомогою нового методу соціальної інженерії

Кіберзлочинці навчилися викрадати кошти з банківських рахунків за допомогою нового методу соціальної інженерії

Зловмисники зламують облікові записи в соцмережах і від імені користувача розсилають його друзям повідомлення з проханням про допомогу.

Кіберзлочинці навчилися викрадати кошти з банківських рахунків за допомогою нового методу соціальної інженерії. Почастішали випадки, коли зловмисники зламують облікові записи користувачів у соціальних мережах і від їхнього імені розсилають повідомлення друзям з проханням про допомогу та переказ грошей.

У віртуальному просторі до авторів повідомлень із проханнями про допомогу виникає надмірна довіра. Так, у 97 випадках зі 100 зловмисникам вдається викрасти кошти у користувачів за допомогою соціальної інженерії.

Рівень довіри до сучасних технологій у користувачів віком 30-45 років вищий, ніж у пенсіонерів, тому шахраї стали відходити від практики введення в оману людей похилого віку і сфокусувалися на молодших економічно активних громадянах.

Окрім того, що молоді люди довірливіші, на їхніх банківських рахунках зберігається більше грошей, оскільки пенсіонери вважають за краще зберігати свої кошти у вигляді вкладів або готівки.

Інші новини