+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Keysight Technologies представила BenchVue Lab Management and Control – програмне забезпечення для конфігурування, моніторингу та відстеження лабораторних приладів та оптимізації загального процесу навчання

Keysight Technologies представила BenchVue Lab Management and Control – програмне забезпечення для конфігурування, моніторингу та відстеження лабораторних приладів та оптимізації загального процесу навчання

Keysight Technologies представила рішення BenchVue Lab Management and Control –програмне забезпечення для спрощення конфігурування, моніторингу та відстеження лабораторних приладів та оптимізації загального процесу навчання.

За інформацією компанії, навчання з використанням сучасних промислових контрольно-вимірювальних приладів дозволяє студентам впевнено приступити до роботи в різних компаніях після отримання диплома про закінчення ВНЗ. За наявності десятків вимірювальних стендів, кожен з яких оснащений кількома приладами, викладачі, які працюють в електротехнічних лабораторіях, повинні витрачати багато часу на ручне налаштування кожного стенду, конфігурування та оновлення мікропрограмного забезпечення всіх приладів, а також на моніторинг лабораторного контрольно-вимірювального обладнання, щоб вчасно виконати його калібрування та ремонт.

З програмним додатком Keysight BenchVue Lab викладачі зможуть заощадити час на налаштуванні та обслуговуванні лабораторного контрольно-вимірювального обладнання та приділяти більше уваги навчанню студентів. Це забезпечується за рахунок централізованого управління, реєстрації даних та автоматизації, що дозволяє викладачам легко підключати, конфігурувати та контролювати всі прилади в лабораторії. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс виключає необхідність програмування, спрощує дистанційне керування приладами Keysight, аналіз результатів вимірювань та розробку автоматичних тестів. Побудований на потужній програмній платформі BenchVue, рішення BenchVue Lab використовує її можливості збору та реєстрації даних та генерації звітів, щоб створити потужний засіб навчання для лабораторій.

Рішення BenchVue Lab складається з додатків адміністратора та клієнта. Програма адміністратора, яка є основним програмним додатком, встановлена ​​на ПК адміністратора лабораторії і використовується для централізованого контролю та управління. Додаток клієнта, що працює на стендовому ПК, забезпечує підключення всіх приладів на кожному стенді.

BenchVue Lab від Keysight дозволяє викладачам:

  • Оптимізувати управління лабораторією за допомогою робочого столу, що налаштовується, за допомогою управління віджетами, причому адміністратор може налаштовувати параметри вимірювань на всіх лабораторних приладах зі свого ПК.
  • Спростити інвентаризацію приладів на основі автоматичного оновлення списку приладів з урахуванням зміни їхньої конфігурації в лабораторії.
  • Спільно використовувати настільні прилади та додаток BenchVue, щоб легко виконувати дистанційний моніторинг та надавати допомогу студентам у лабораторії для підвищення якості навчання. Студенти можуть легко керувати приладами, реєструвати дані та знімки екрану, а також автоматично приєднуватися до лабораторних занять.
  • Легко підключати всі лабораторні прилади, включаючи прилади Keysight та обладнання інших виробників. Забезпечується підтримка понад п'ятисот контрольно-вимірювальних приладів Keysight та приладів інших компаній, сумісних із протоколом підключення VISA.

Інші новини