+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Keysight Technologies анонсувала випуск пакету САПР PathWave Design 2020

Keysight Technologies анонсувала випуск пакету САПР PathWave Design 2020

Keysight Technologies оголосила про випуск пакету САПР PathWave Design 2020, який включає останні версії програмного забезпечення компанії Keysight для автоматизованого проектування електронних систем і дозволяє прискорити процес розробки ВЧ і НВЧ пристроїв, засобів зв'язку 5G і автомобільної електроніки.

Пакет PathWave Design 2020 включає нові версії кращих програмних продуктів компанії: PathWave Advanced Design System (ADS) 2020, PathWave RFIC Design (GoldenGate) 2020, PathWave System Design (SystemVue) 2020 та PathWave RF Synthe >

Пакет PathWave Design 2020 прискорює розробку за рахунок скорочення часу проектування та моделювання. бібліотеки та адаптовані симулятори, що входять до його складу, прискорюють налаштування, а покращені засоби автоматизації скорочують обсяг ручної роботи. Пакет гладко інтегрує систему проектування електричних схем, електромагнітний (ЕМ) симулятор, систему розведення друкованих плат та програму моделювання на системному рівні, що прискорює імпорт та експорт проектованих схем та виключає помилки, пов'язані зі зміною інструментів. А удосконалення функцій аналізу даних прискорює аналіз та дозволяє своєчасно приймати важливі рішення.

Пакет PathWave компанії Keysight забезпечує гнучкість та інтеграцію процесів проектування та тестування. До його складу входять розширені функції аналізу, що дозволяють групам розробників і виробників швидко розуміти суть проблем, що виникають. До переваг пакету відносяться скорочення витрат і прискорення просування виробів на ринок за рахунок скорочення часу проектування, спрощення та автоматизація аналізу даних у процесі моделювання ланцюгів, а також прискорення налаштування ЕМ моделювання за рахунок застосування двох нових ЕМ симуляторів для ВЧ пристроїв та силових ланцюгів. Крім цього, пакет дозволяє проектувати безпечні автомобілі за рахунок застосування нового складного середовища моделювання автомобільних радарів та дозволяє не відставати від новітніх стандартів 5G new radio (NR), пропонуючи вдосконалені віртуальні стенди для випробування пристроїв 5G.

Інші новини