+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Control 9.3: нові функції високої доступності High Availability та захист від збоїв

Kerio Control 9.3: нові функції високої доступності High Availability та захист від збоїв

GFI Software оголосила про те, що компанія Kerio Control додала функцію високої доступності (high availability) та захист від збоїв у свій пристрій мережевого брандмауера для малих та середніх підприємств.

За даними GFI Software на квітень 2019 року понад 25 000 організацій залежать від пристроїв Kerio Control для підключення до Інтернету і захисту від інтернет-загроз, таких як віруси, шкідливе ПО і хакерські атаки. Відповідно до оголошення ці організації зможуть усунути ризик втрати підключення до мережі та простою захисту від загроз.

Щоб забезпечити високу доступність, нові та існуючі клієнти зможуть встановити другий пристрій Kerio Control або віртуальну машину. Єдина ліцензія на програмне забезпечення буде поширюватись на обидві одиниці обладнання. Другий пристрій встановлюється як клон (копія) чинного, при цьому просте налаштування займе лише кілька хвилин. Після налаштування обидва пристрої підключаються через порт синхронізації, і всі правила та маршрутизація реплікуються та оновлюються між ними, повідомили у GFI Software.

Без високої доступності збій основного пристрою через стрибок напруги або з іншої причини часто призводить до того, що мережні адміністратори встановлюють простий маршрутизатор для відновлення з'єднання. Очікування цього рішення може призвести до втрати продуктивності та простою роботи компанії. Мережа вразлива до загроз безпеки до тих пір, поки безпечний шлюз Kerio Control не буде відремонтований або замінений. Якщо увімкнено функцію високої доступності, якщо виникає збій або несправність, друга копія продукту негайно перехоплює роботу він. Користувачі не бачать зниження якості обслуговування і, що найважливіше, організація залишається під захистом Kerio Control, стверджують у GFI Software.

«Надійний зв'язок та інтернет-технології мають вирішальне значення для бізнесу. Kerio Control зарекомендувала себе як стандарт для галузі, який повністю закриває потребу в надійності. Відданість GFI подальшому розвитку Kerio Control та випуск функції високої доступності закріплює їх як стандарт».

«Остання версія Kerio Control підкреслює зобов'язання GFI продовжувати розширювати свій портфель продуктів для безпеки мережі та комунікацій для ринку малого середнього бізнесу. Клієнти таких компаній, як Yachtcomputing, можуть знаходитися в морі за сотні миль від служби технічної підтримки, і вони повинні знати, що їх мережа завжди працює і перебуває у безпеці».

Kerio Control входить до підписки GFI Unlimited

Інші новини

Найкраща ціна