+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio запускає виділений хмарний сервіс електронної пошти на базі Kerio Connect 8

Компанія Kerio Technologies Inc. оголосила про випуск нової хмарної інфраструктури для своїх партнерів та клієнтів. Незважаючи на те, що раніше Kerio дозволяла своїм торговим партнерам встановлювати Kerio Connect на власному устаткуванні, та надавати послуги в рамках моделі SaaS, випуск нової інфраструктури – це перший серйозний крок Kerio на шляху створення істинної інфраструктури віддалених сервісів. Першим хмарним сервісом Kerio Cloud, який Kerio запропонує на ринок, стане флагманський продукт Kerio Connect 8 - сервер електронної пошти та ведення календарів.

На відміну від таких хмарних серверів електронної пошти, як Microsoft Office 365 та Google Apps, Kerio пропонує використовувати виділену хмару, що, у свою чергу, надасть клієнтам додаткові можливості управління даними.

«Сьогодні експерти розхвалюють сервіси на базі хмарних обчислень, та прогнозують кончину рішень, розгорнутих на локальних серверах, протягом найближчих кількох років», - заявив Скотт Шрейман (Scott Schreiman), виконавчий директор компанії Kerio Technologies, - «І хоча на даний момент факти ще говорять про те, що локальні сервери, як і раніше дуже популярні, ми вважаємо, що Kerio Cloud є найбільш безпечним та гнучким рішенням для ІТ-фахівців, які шукають альтернативні варіанти, але все ще не до кінця довіряють хмарній технології. З нашою виділеною хмарою партнери можуть не хвилюватися про обладнання, а зосередитися на отриманні прибутку, не переймаючись доступністю електронної пошти».

Принцип роботи: Kerio Cloud — це віддалений інфраструктурний сервіс, який дозволяє партнерам Kerio перепродавати своїм клієнтам програмне забезпечення Kerio як SaaS, позбавляючи кінцевих користувачів необхідності купувати і підтримувати свої власні серверні оточення.

Kerio надаватиме своїм партнерам виділені віртуальні машини з встановленим на них рішенням Kerio Connect 8 у хмарі з базовою конфігурацією. Використовувати віртуальну машину буде партнер Kerio, який виступає в якості основного адміністратора та служби технічної підтримки для своїх клієнтів. ), президент компанії Huff Technologies, яка є партнером компанії Kerio у Джексонвіллі, штат Флорида, — «Щойно сервіси електронної пошти перемістилися в Хмару, мені дуже захотілося взяти участь у програмі тестування бета-версії Kerio Cloud. Зараз, після тестування цього рішення разом з нашими клієнтами, я можу повідомити, що за надійністю, безпекою та зручністю адміністрування цей сервіс може легко конкурувати з будь-якими іншими сервісами електронної пошти, що існують на ринку».

Очікувана роздрібна ціна Kerio Connect Cloud складає 10 дол. США на одного користувача на місяць. Однак партнери Kerio можуть встановлювати свої власні ціни, ґрунтуючись на пакеті послуг та цінах місцевих конкурентів.

Kerio Connect 8 з новим повністю переробленим Kerio Connect клієнтом надає користувачам високу продуктивність і рівень функціоналу, необхідні для користувачів сучасних веб-. додатків. Ця версія Kerio Connect клієнта повністю підтримує роботу з електронною поштою, календарями, контактами, завданнями та нотатками. сервіс, що надається партнерами.

Інші новини

Найкраща ціна