+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Kerio Workspace 1.1 - нова версія платформи для спільної роботи, зі зручним інтерфейсом для мобільних пристроїв

Оновлена ​​версія Kerio Workspace 1.1, що відрізняється покращеною функціональністю, зручністю використання та неперевершеним рівнем безпеки і може бути встановлена ​​як на власному майданчику, так і у вигляді "хмарного" рішення. Крім того, вона органічно вписується у віртуальне середовище VMware. передачі файлів, але набагато менш громіздка, ніж багато продуктів представлених на ринку сьогодні, проста архітектура Kerio Workspace дозволяє користувачам з легкістю створювати та налаштовувати сторінки для обміну документами, текстовими повідомленнями, мультимедійним контентом тощо. Протягом шести місяців з дня виходу системи на ринок користувачами Kerio Workspace стали понад 300 організацій та 10 000 осіб, на своєму досвіді що відчули зручність та ефективність даного продукту.
Створена за зразком соціальних мереж, система Kerio Workspace 1.1 передбачає можливість роботи зі стрічками новин, які дозволяють усім учасникам повідомляти своїх колег про зміни та відгуки щодо кожного з проектів. За аналогією зі зміною статусу в соціальних мережах, користувачі мають можливість налаштовувати стрічки новин у Workspace таким чином, щоб отримувати інформацію тільки про проекти, що їх цікавлять. Відповідні оповіщення можна отримувати електронною поштою або на «стіну» в профілі користувача. "1">Новий мобільний інтерфейс для смартфонів , створений у середовищі розробки програм Sencha Touch. З його допомогою користувачі, які беруть участь у спільній роботі, отримують можливість перемикатися між колонками сторінки, виконувати повнотекстовий пошук, здійснювати попередній перегляд файлів, що пересилаються, і читати відгуки у вигляді стрічок новин.
Функція дублювання сторінки, що дозволяє підвищити продуктивність роботи з системою . Користувачі можуть скопіювати лише макет сторінки та порожні компоненти із заголовками, або зробити повну копію, включаючи зображення, відео та файли. Останній варіант передбачає економію дискового простору за рахунок відстеження дубльованого контенту та збереження кожного файлу в єдиному екземплярі.
Завантаження файлів на сервер за допомогою перетягування з «робочого столу» або з локальної папки на комп'ютера користувача.
Режим роботи з контентом для адміністраторів — дозволяє системним адміністраторам переглядати всі області та сторінки, незалежно від наявності прав доступу. Крім того, адміністратори отримали можливість вводити різні політики безпеки і з легкістю переміщати базу даних локального користувача в службу каталогів Active Directory або Open Directory.
Придбати Kerio Workspace 1.1 можна у авторизованого партнера компанії Kerio. Ціна основного комплекту з ліцензією на 5 користувачів складає 142€. Вартість додаткових ліцензій - 28,5 € на кожного користувача.

Продовжено акцію для користувачів Kerio Connect майбутніх) - вони можуть придбати Kerio Workspace 1.1 за пільговою ціною 8,5€ за одну ліцензію до 31 грудня 2011 року.

Інші новини